4.2

Soğuk Kahve

önce - ürün kategorisine Ağrılı04 ekledi.
71 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

En sevdiğim lezzetlerden biridir çok severim , normal kahvenin soğuk içilen bir çeşididir ,çok lezzetlidir insanı ferahlatır zihnini açar , her aklıma geldiğinde içmeye çalışırım bu lezzeti .

paylaş - şikayet
5

Soğuk kahve, sıcak kahvenin aksine soğuk olanıdır. Genellikle böyle marka adları altında soğuk kahveler satılıyor. Benim hiç sevmediğim bir üründür. Tadını beğenmedim çok güzel değil sıcak olanı tercih ederim.

paylaş - şikayet
5

Bayılırım özellikle yazın her gün kende yapar ve içerim içine çikolata soslu ve buzlu bir bardak mükemmel

paylaş - şikayet
5

Soğuk Kahve buzlu olarak yapılmış olan kahveleri denilmektedir. Özellikle yazın soğuk kahve içmek çok iyi geliyor, harareti de alıyor. Soğuk Kahve denince benim aklıma iki tane marka geliyor, birisi Starbucks'ın soğuk kahveleri, birisi de Nescafe'nin soğuk kahveleri. Her ikisini de içmeyi tercih ederim, bir kıyaslama yapamam. Ayrıca soğuk kahvenin üstüne krem şanti de sıkıp içmek acayip lezzetli oluyor. Ben White chocalatte mocha'yi tek geçerim.

paylaş - şikayet
5

Soğuk kahvelerin hazır satılanları değilde böyle sırf kahve üzerine açılmış mekanlarda taze hazırlanmış soğuk kahveleri yazın içmeye bayılıyorum gayet serinletici oluyor.Özellikle ice latte favorilerim arasındadır.

3

Soğuk kahve, genellikle kitap okurken ya da sohbete dalınca içmeyi unutulan kahvenin durduğu yerde soğuması ve içilemez hale gelmesidir. Ama marketlerde satılan soğuk çaylar olduğu gibi soğuk kahveler de vardır. Bazı insanlar bu kahveleri özellikle alıp içmeyi tercih ederler. Bu kahveler soğuk oldukları için genellikle yazın içilir. Ben hiç içmedim içmeyi de tercih etmiyorum ama içenlerden bazıları güzel olduğunu bazıları ise kötü olduğunu söylerler.

4

Genelde sıcak kahve kadar güzel yoğun bir tadı olmasa da sıcak havalarda süt ile yapılan kahve. İçerisinde kahve miktarı biraz fazla olsa da çok şekerlidir. Soğuk kahve türü olarak nerede ise sıcak olarak yapılandan daha fazla kahve türü vardır. Frappachine latte, espresso, mocha kısacası akla gelebilecek her kahvenin soğuk versiyonu var.

4

Soğuk olan çay ve kahve turu şeyleri hiç sevmem içmek hiç güzel gelmiyor benim için kaynar olacak yoksa bir tadı olmuyor.

5

Soğuk kahvelerden ben hiç denemedim, deneyenlerde güzel olmadığını söylüyorlar belkide bu zamana kadar bu yüzden almadım denemedim, merakta ediyorum doğrusu tadını yinede denemek istiyorum, bir ara alıp mutlaka deniycem

3

Bayılırım. Starbucks'taki soğuk kahveler yanında bimde satılan mocha, latte de harika. Ayrıca zaten mantıklı olan soğuk aylarda sıcak, sıcak aylarda soğuk kahve içmek. Tabii herkesin damak tadı farklı. Ama soğuk kahve iyiki icad edilmiş diyorum.

4

seviyeler nerede yazıyor ya ben hala kendi seviyemi bilmiyorum

5

Soğuk su , soğuk kola, soğuk meşrubat damak tadımızın alıştığı içecekler ama soğu kahve soğuk çay felan ağız tadımızın pekte seveceği içecekler olabileceğini söyleyemeyiz.

5

Soğuk kahve bana kalırsa daha çok ıce tea tarzı sevenlerin içecegi. Sıcak olanın tadının daha harika olduğunu kabul ediyorum. Soğuk içenlerinde damak tadına ayrıca saygı duyarım.

3

Sıcak içecekleri içemediğimden dolayı çok fazla tükettiğim içecek türüdür. Ve kahraman tazeoğlu'nun yazdığı kitabın adıdır Soğuk kahvem

5

Marketlerde satılan soğuk nescafe,latte gibi ürünler'in içerisindeki besin değerleri, Nescafe ile karıştırılmamalıdır.
Bu ürünler'in Kafein oranı diğerlerine göre çok daha düşüktür.

5

En sevdiğim ice americano. Sert olduğu için hoşuma gidiyor sanırım. Ve şekere dair pek bir şey sevmediğimden hem soğuk olması hem de amercano tadını hissetmek en sevdiğim şeyler arasında. Bazılarında olan kahve sıcak içilmeli görüşünü yıkan bir olay soğuk kahve. Sıcak kahve tercih etmemek değil ama soğuk kahvelerden de damak zevkine uygun olanı denemek güzel bir deneyim olabilir bu algıyı yıkmak için.

5

En sevdiğim özellikle çikolatalısı tatil dönüşü arabada uyumamak için eşim peşpelw 3 tane içmişti ve soluğu acilde almıştık kalp krizi geçirecek diye korktuk çok kötü çarpıntı yapmıştı

paylaş - şikayet
5

Sıcak havanın en güzel serinleten içeceği.fazla içmeyin eller titrer kalp hızlı atar aman diyim

Soğuk Kahve
4

Yazın hergün içmek istediğim kışın ise sıcağını tercih ettiğim içecek. Bayılırım. Mutluluk kaynağım diyebilirim.

5

Yaz ayları için ideal bir içeçek tadı ve kokusuda cezbedici plajda içmeyi çok seviyorum muhteşem nescafe marka daha etkili ve başarılı

5

Yaz aylarının vazgeçilmezi soğuk kahvelerdir.İçimizi serinleten rahatlatan içeceklerdir

5

Soğuk kahve genellikle yazın içilen bir içecektir normal kahvenin soğu, çok fazla tüketilmemeli, kalp çarpıntısı yapa bilir, günde 1 bardak ideal dir.

4

soğuk kahveyi severim hele sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde olmazsa olmazım

paylaş - şikayet
5

Sütlü olsun da soğuk ,buzlu, sıcak fark etmez hepsine bayilirim.

paylaş - şikayet
5

Soğuk kahve yazım içmeyi en sevdiğim içecek özellikle çikolatalı olanı bayılıyorum, bigün eşimle tatilden dönerken uyanık kalabilmek için eşim 3 tane birden içti peş peşe sonra kalp çarpıntısı sebebiyle apar topar acile gittik alla çok şükür bi sorun çıkmadı

Soğuk Kahve ortalama puanı 4.2

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler