4.8

Fantastik

önce - diğer kategorisine TURK ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Fantastik gerçek dışı olan şeyler için kullanılır. Fantastik filmler, fantastik diziler, fantastik kitaplar gibi birçok yerde adını duyabileceğimiz bir kelimedir. Bu kelimenin geçtiğinde sınır yoktur önemli olan hayal gücüdür. En imkansız olaylar hayal gücünün zorlandığında çıkan her şey fantastik konusuna girebilir.

paylaş - şikayet
5

Fantastik, hayal ürünü ve olağanüstü içeriklerin olduğu kitap türleri veya dizi ve film türleri olarak ifade edilebilir. Fantastik filmlerde günlük hayatımızda karşılaşamayacağımız yaratıklar, nesneler, olaylar yer alır, Bu tür filmleri, dizileri veya kitapları tercih etmemizin asıl sebebi de budur. Örneğin Alacakaranlık fantastik bir kitap ve film serisidir.

5

Fantastik kelimesinin anlamı hayali olan şeyler demektir. Örneğin unicornlar fantastik şeylerdir. Fantastik şeyler genellikle filmlerde, dizilerde ve kitaplarda karşımıza çıkan şeylerdir. Ben şahsen çok severim bu tarz şeyleri. Çünkü daima her şeyin gerçek yanlarını duymak sıkıcı ve bunaltıcı oluyor. Böyle şeyler insanın hayal gücünü genişletiyor.

Fantastik ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler