4.4

Evlilik teklifi

önce - diğer kategorisine ozgrsyyyy ekledi.
12 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

Son zamanlarda çıtayı yükseltmek için insanların yarıştığı bir çeşit romantik eylem ..Aşırıya kaçılmadan yapılması gereken bir şey zaten ömürde bir defa oluyor şuan sevgilim yok ama herkesten farklı olması için olmayan sevgilime nasıl bir sürpriz yapsam diye düşünüyorum umarım olmayan sevgilim yapacağım sürprizi bdğenir.

paylaş - şikayet
5

Evlilik teklifi çiftler arasında çok önemli bir yere sahiptir hem kişiye özel olmalıdır hem de ileriki dönemlerde birbirlerine anlatacakları Anılar arasında yerini alır ve Bunun haricinde evlilik teklifleri Hayal gücüne dayalı olarak istenilen şekilde teklif yapılır genellikle erkeklerin bayanlara yapmış olduğu teklifler arasında sürpriz bir şekilde güzel bir ortam hazırlayarak yüzük çıkarılarak evlilik teklifi de edilebilir veya bir organizasyon yardımı ile gemi de yat da yani her şekilde aklınıza gelebilecek her şekilde evlilik teklifi yapılabilir

paylaş - şikayet
4

eclilik teklifi genellikle tektas veya farkli alyanslara yapılan teklife denir . özel günlerden yani olur errke diiz çöker ve kadına teklif eder evet denilince düğün hazırlıkları başlar yani..

5

yaşadığımız dünya ve düzen öyle bir karmaşıkki,kimin dost kimin düşman olduğunu kestiremez durumdayız.hal böyle iken neden hala insanı insan olarak kabul etmiyoruz.neden illaki bir çıkar,birşeyler elde etmeye çalışıyoruz? bu sorunun cevabı basit.insanın yaratılışında daima açgözlülük ve almak vardır vermek değil,ama veren elin üstünlüğünün bir zamanlar cömertlik olarak nitelendiriliyorsada günümüzde aptal konumuna düştüğümüz bir gerçektir.bütünbunlarla dostluğun arkadaşlığın ne alakası var diyeceksiniz bence doğrudan ilişkili.allah insanların ruhlarını yarattığı zaman onlara ben sizin rabbinizmiyim diye sorduğunda evet rabbimizsin dediler.ama o ruhlar dünyaya teşrif edildiğinde ise rabbilerini tanımaz ve insanlıktan çıkmış ve insanlara kötülük etmeye yarışan bir milletler topluluğu oldular.zerre kadar hayrın ve şerrin hesabının sorulacağı mahkemei kübrüda bu hesapların sorulacağını herkes unutmuş gözüküyor.neyse.doğa hanım gelelim size ben yalnız yaşayan bir insanım daha sizin evli veya bekar olduğunuzu bile bilmiyorum.ne iş yaptığınızıda bilmiyorum.bu durumda yalnız bir erkeğin bayana rol yapıpta olgunluk göstermesi bir yalancılıktır.ben olduğum gibiyim.size ne yazdı isem içimden gelerek yazmışımdır.ama kelimeleri iyi okursanız beni anlarsınız.yüreği acı ve hayatı bedbaht olan bir insan size uzakta iken nasıl zarar verebilirki..? ben neysem oyum.yani olduğumdan farklı gözükemem duygusal ve romantik bir kişiliğe sahibim,cömertim,acıma hissim ve şefkatim yüksektir.yani anlayacağınız bundan 100 yıl öncesi bir dinazor kalıntısıyım.ama asla gerici değilim.şu an dersane müdürlüğü yapıyorum.milli eğitimden emekliyim.,7 yıl önce ayrıldım 2 çocuğum var bir kız bir oğlan büyükler anneleriylle yaşıyorlar bir kısmetsizliktir gidiyor.2. evliliğim benim,okadar çevrem içinde yapayalnızım.öğrencilerim,öğretmen arkadaşlarım bayan arkadaşlarım v,s, yani yinede istanbulda size şu satırlarımı döktüğüm gibi derdimi anlatabileceğim bir canyoldaşım yok desem inanın.yalnızım.evet hemde tahmin edemeyeceğiniz kadar.siz bilirmisiniz herkesin evinde gülüp oynadığı,.şarkılar söylediği o mutlu evlilikleri ben yaşamadım hep kavka gürültü,münüküşü sorunlar,peşpeşe geldi bir baktımki geriye heyhatttttttt ömür geçmiş gitmiş,uyandım.ama geç oldu.artık kendim için birşeyler yapma zamanı gelmiş ve geçmişti.ama yılmadım ve iş hayatında en doruk noktaya geldim.hayatta elime aldığım tüm işleri başardım.yazarlık yaptım,şarkı söyledim,şiir yazdım saz çaldım,siyah kuşak 1. dan taekwondo hocalığı yani daha neler evet başarılarım bir hayli çok,tek maşarısızlğımı yenmek için 7 yıldır uğraşıyorum.kardelen çiçeklerini çok sevdim.onların yetişmesini bir sitede gördüm ve haylran kaldım.ve sloganım oldular,kardelen çiçekleri kadar cesur bir çiçek bir kadın,varmıdır sizce..? dediğim zaman çiçekte cesurmu olurmuş diye güldüler bana...! evethemde en yürekli bir çiçek kardelen.ben onlar gibiyim mücadelemde onları aldım.gözleriyle gülümnseyen yüreğiyle seven ve dünyevi değil uhrevi olarak beni ben ol

paylaş - şikayet
5

Yakın zamanda gerçekleşmesini umduğum olay. Bazen ilişkinin gidişatından ötürü atlanabiliyor, ihmal ediliyor ancak her kadının bu duyguyu heyecani yaşaması gerekir.

5

Her kadının.hayalını kurduğu ve iki ayrı hayatlara sahip insanın hayatlarını tek çatı altında birleştirmek için alacakların kararın ilk basamağını evlilik teklifi olarak görüyorum.

paylaş - şikayet
5

Evlilik teklifi evlenmek isteyen insanlar birbirlerini evlilik isteyip istemediklerini sormalarıdır. Ancak bu böylesine basit bir şekilde sorulmaz. Gün geçtikçe evlilik teklifi daha da romantik bir hal aldı ve insanların evlilik teklifi ile ilgili çeşitli beklentileri oluşmaya başladı. Oysa bir evlilik teklifi mutlaka aşırı romantik olmak zorunda değildir. Anlamlı ama basit şeyler kimi için çok daha iyi olabilir.

5

Kadınların hep bekledikleri tekliftir. Tek taş ile erkeğin dizlerinin üzerine çökmesi ile yapılır genellikle. Kullanılan kelime "benimle evlenir misin?" olmakla beraber kişisel güzel soru şekilleri ile de sorulabilir. Genelde kadınlar çok farklı şekillerde teklifler beklemektedir. Mesela bir arkadaşım eğer farklı bir teklif yapmayacaksan yapma sakın demişti sevgilisine. Restoranda vs olsun istemedi, zaten ayrıldılar şimdi. Çok da kasmaya gerek yok bence. Iki gönül bir olduktan sonra teklif formalite.

paylaş - şikayet
3

Evlilik teklifi aslında bir kişiye kendisi ile evlenmek isteyip istemediğini sormaktır. Ancak günümüzde anlamı biraz değişti zaten evlenecekleri belli kız isteme olmuş hatta nişan bile olmuş insanlar sonra süpriz yapıp benimle evlenir misin diyorlar çok saçma zaten seninle evlenecek olmasa nişanlanmazdı

5

Az konuşup öz konuşmak daha iyi çünkü fazla konuşmayı sevmem

3

Evlilik teklifi iki gencin evlenmek isteyince erkeyin kadina yapdigi cok guzel teklifdir.

paylaş - şikayet

Evlilik teklifi ortalama puanı 4.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.