3.4

Yemekteyiz

önce - dizi-film kategorisine Merve3501 ekledi.
64 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

1

Neden hep aynı tarz insanlar yarışıyor anlamadığım bi program. Bu ülkede 5 tane gayet anlayışlı kavga etmeyen hiç mi insan yok. Her hafta kavgacı insanları izlettiriyorlar

5

devamlı farklı kanallarda proğram olarak sunulan her yarışmacının kendi evinde yemek yapıp konuk yarışmacıların o yemekten yiyip puanlama yapması

5

Program kalp krizi geçittirecekti bana. İnsanları tv karşısında tobazlaştıran bir program olmaya doğru koşuyor.

4

Ödül ugruna insanların nasıl çirkefleşebileceklerini izlettiren programdır.

1

Hayat boyu görüp görebileceğim en çirkef insanların boy gösterdiği program. Her hafta diyorum ki bundan daha kötü biri gelemez. Ama ertesi hafta onu unutturacak kadar çirkef bir başkası geliyor. Sanırım çirkefliğin üst sınırı yok.

1

Yemekteyiz, yemek üzerine kurulu olan bir yarışmadır. Ama özünde bu değil bence. Çünkü yarışmacılar her zaman yapılan yemeğe bir şey bulup ortamda kavga ediyorlar. Yemek yarışmasından çok birbiriyle kavga eden saçma konuşmaların döndüğü bir yarışmadır.

paylaş - şikayet
5

Onur büyüktopcu geldikten sonra daha da sevdiğim yarışma programıdır. Tek sıkıntıları nerede sorunlu tip var onu getiriyorlar. Adaletli şekilde yarışan ve kavga gürültü olmadan yarışan insanlar getirseler daha güzel olur diye düşünüyorum.

4

Asıl adı bence Yenmekteyiz olan yemek yarışması programı. Programda insanlar ha bire birbirleri ile kavga etmekte birbirinin başının etini yemektedir. Aslında güzel bir formatı olan program çok değerli Şan hocam Tarkan Koç dış ses olduğu için bakıyorum ben. Yoksa kim ne yapsın feminen Onur Büyüktopçu'yu.

4

Onur Topçu' nun sunduğu TV8 de yayınlanan bir yarışma programı. Aslında güzel ben seviyorum fakat o kadar kendini bilmez insan katılıyor ki inanılacak gibi değil. Yemeğini yap ye yorumu yap puanını ver illa aksiyon arayıp reyting peşine düşünüyorlar. Ama oradaki insanların kalbi kırılıyor mu diye düşünmek yok. Saygisiz çok fazla insan katılıyor.

paylaş - şikayet
2

Yemekteyiz tv. Programı hemen hemen hergün yayınlana ve kanal d de izlenir . Hergün farklı insanların evınde bulusarak evde yemek yapılır ve juriler tarafından değerlendirmeye alınır vebaşarılı olan kişiye ödül olarak altın verilir

4

Yemekteyiz her gün yayınlanan bir yemek programıdır. Kadınların çoğu genelde izler bu programı yani sıkıntıdan olsa gerek. Bu yüzden çok tutulan bur yarismadir.

5

Yemeğe nereye gittiniz, garsonlar yemek dağıtırken kemancı gıygıycılar da var mı?
Boşveer afiyet olsun :D

4

yemekteyiz bir yemek yapma vede beş kişi ile yemek ile ilgili beğenme veya beğenmeme vede puan vererek haftanın birincisinin belirlendiği bir çok insanında bir birleri ile de tartıştıkları bazende insanlar yemekleri beğenseler de yarışmacıları beğenmedikleri içinde puan vermedikleri TV8 de yayınlanan vede Onur Büyüktopçunun sunduğu yarışmadır.

2

tv 8 de bu yemekteyıze devamlı zenginleri alıyolar bilerek rol yapanlaeı onceşık verılıyotr

5

tv 8 de birde zuhal topala yemekteyiz var yemeklerin konuşulduğu program olsa gerçekten ama bizim halkımız kavga ve gürültüyü sevdiği için yada ünlü olmak isteyenlerin katıldığı bir program haline geldi.

1

Reyting uğruna birbirlerini yerden yere vuran, nimete demediğini bırakmayan kalite yoksunu bir televizyon programı olduğunu düşünüyorum. Seyretmem, seyredene de kızarım. Çünkü insana bir şey katmadığı kanısındayım. Bana göre de böylesi programların televizyonda yer alması da doğru değildir. Olmasa da olur.

2

İnsanlar kafayı yemiş fazla izlenme uğruna nasıl insanlar alıyorlar

3

Yemekteyiz programi TV8 kanalında Onur büyüktopcunun sunduğu bir programdır genellikle haftada bir yarışmacıları değiştirdi cuma günleri ise kazanın belirlendigi bir yarışmadir her gün bir yarışmacinin evinde yemeklerin tadını bakılıyor ve ona puanlar veriliyor ona göre kazanan belirleniliyor. Gellikle annem açtığında izlerim bana çok saçma gelen sürekli boş tartışan insanlar var gereksiz bir program olduğu düşünüyorum.

1

Yemekteyiz programı çok saçma bence. Sirf kendileri kazanmak için düşük puan veriyolar. Emeğe saygı da kalmamış. Yaşlı başlı insanlar çoğu da..

paylaş - şikayet
4

Yemek yapılıp yaptığın yemekle yarıstıgın başkalarına tattırarak puan aldığın ve sonunda ödül verilen program

4

Genel seyirci kitlesini bayanların oluşturduğu gündüz kuşağında en çok izlenen programlardan biri.

3

Sevdiğim bir program fakat bazen fazlasıyla puanlarda yarışmacılar hiç adil olmuyor buda beni üzüyor

4

Yemekteyiz programı bence günümüz aşçılar için mükemmel ve doğru bir program olduğunu düşünüyorum.Çünkü hem bilgi ediyoyorsun hem de eğleniyorsun.

5

Severek izlediğim bir yemek programı. Fakat bazen öyle dengesiz kişiler katılıyor ki sunucunun sabrına şaşırıyorum.

paylaş - şikayet
2

Yapilacak baska program yok heralde sacma geliyor bana evlilik programlari bitti simdide yemek programlari basladi

Yemekteyiz ortalama puanı 3.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler