4.5

Çanakkale /Ayvacık

önce - mekan kategorisine yosunnnn ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Denizi ,pazarı ile gitmediyseniz kesinlikle gitmek isteyeceğiniz bir yer. Doğal hayat burda

paylaş - şikayet
5

Çanakkale’ye baplu Bşr ilöedşr kuruluş hikayesi de şu şekilde kimdi Ğmmü hatun DIY bir kadın var bu kadın dul ve Tiflis ilin eyqşıyor sçdaha sıra bu gölgrden Çanakkale’den Bşr genci savaştan döner iken görüp. Eski ölen kocasına benzediğini için mqlınu mülkünü satıp Çanakkale egdliyor ve serveti ile Ayvalık ilöeşsni kuruyor. Bahöeşsnde yetişmeye Kğçğk kalan atçyvalardab almıltor bu ismi de.

4

bende canakkalede bigada oturuyorum gercekten ayvacık güzel yer denizi berrak ve cok hoş gitmenizi tavsiye ederim

5

Ayvacık Ada Tepe köyü ile, Behramkalesiyle, Asos antik kent ve plajıyla muhteşem bir yerdir. Eğer yolunuz Çanakkale yada o taraflara düşerse mutlaka uğrayın derim. Küçük kuyu özellikle de Yeşilyurt köyü ayrı bir güzel. Yeşilyurt köyüne çıktığınızda kendinizi bir anda ormanın içinde ve tepeden körfezi seyrederken buluyorsunuz manzara harikadır. Ayvacık'ın hangi köyüne giderseniz gidin o muhteşem manzara ve sevimli köy kahveleri dar sokakları sizi sizden alır. Kaz dağlarının içinde kaybolmak istersiniz.

5

çanakkale ayvacık ilçesi balıkesire edremit körfezine sınırı olan ege denizi kenarında bulunan bir yerdir ilçedir.burada akdeniz iklimi görülmektedir.burada tuzla ovası vardır.1922 yılında topraklarımıza katıldı burada mıhlı çayı şelalesi zeus altarı vede antik kenti de bulunmaktadır.burada çok güzelde bir denizi vardır.

paylaş - şikayet

Çanakkale /Ayvacık ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.