4.4

Sihirli Annem

önce - dizi-film kategorisine zekimiyimacaba ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Dizide bir kaç kişinin sihir yapabilmesi ve dünyadaki sihir yapamayan fani insanlardan bunu gizlemeye çalışmalarından dolaylı ilerliyordu konu. Benim gerçekten çok beğendiğim bir diziydi. Hem komikti hem heyecanlı. Sihir beni çok etkiliyordu. Keşke yine başlasa vallah izlerim.

4

Oyuncu kadrosunun başarılı seçimi diziyi kulvarına göre kaliteli yapan en önemli ayrıntıydı diye düşünüyorum.Çocukluk dönemime denk gelmişti ve sıkı takipçilerindendim.Şimdilerde bu tarz dizilerin sihir konusunda özellikle çocuklara kötü örnek teşkil ettiğini düşünür olmuş olsam da,o dönemde türleri arasında sıcak aile ortamını en iyi yansıtan içeriğe sahip olması detayını atlamak istemem.

paylaş - şikayet
5

Kanal ve Star Tv ekranlaromda uzun yıllardır yayınlanan güzel bir çocuk dizisidir. Eakiy kimsesiz çocuklar Perisi Betül il dul iki çocuklu Sadık fani bu arada bu adam evleniyptlar. By durumdan Fani kocasını köpeğe çeviren Dudu yani Betüşün annesi rahatsız olur. Keyifli bir dizi idi.

3

Selena ile birlikte bir dönem bu diziyi bende biraz izlemiştim. O aralar selenayı daha çok severdim. Çünkü bu sıkıcı gelirdi. Bu dizide kız kardeşler ve annesi sihir yapabiliyordu ancak bunu kocalarından ve diğer tüm insanlardan saklamaya çalışıyorlardı. Bir dizi değişik olaylar gelişiyordu bu sebepten. Şimdi bakınca çok saçma gelen diziler.

5

Hala izleniyor internet üzerinde hata tvde dahi denk geldim geçtiğimiz günlerde ya çocukluğumuzun efsanesi yada sektörde bu tarz dizilere son verilmesimidir nedeni bilemem ama zamanında bu tarz diziler çok rabet görürdü ve fark ettimki tv tamamen bizim kuşak için 90lar kuşağı... biz ilk okuldayken sihirli annem çocuklar ilk okulda, biz lisedeyken lise dizileri arka sıradakiler gibi, biz üniversite de iken aynı şekilde daha genç oyunculu diziler, yalnış analiz olabilir belki ama ben öyle hissettim, bence geleneksel medya pöpülerliğin peşinden koşmak yerine her kuşağa göre diziler üretebilmeli bizim zamanımızdaki gibi yoksa sosyal medya hızla doldurduğu boşlukla geleneksel medyayı yutup geçicek

Sihirli Annem ortalama puanı 4.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.