3.9

Hızlı ve Öfkeli

önce - dizi-film kategorisine bilgekadın ekledi.
34 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Vin Diesel in başrollerinde oynadığı Hızlı ve Öfkeli serisi macera, aksiyon, gerilim filmlerinin baş tacıdır. Kurgu , senaryo , efektler hepsi birbirini takip eden uyum içerisinde olan Hızlı ve Öfkeli serisi çok güzel filmlerdir

5

The Fast and the Furious filmi yönetmenliğini Rob Cohen'in yaptığı bir suç, gerilim ve aksiyon filmidir. Filminin başrollerinde Vin Diesel ve Paul Walker gibi isimler oynamaktadır. Seri halinde bir filmdir ve Paul Walker bu filmlerin çekildiği dönemlerde hayatını kaybetmiştir. Serinin yedinci filmi de ona ithafen yapılmıştır. Seri de genel olarak araba tutkunu bir grubun giriştiği aksiyon yüklü olaylar anlatılmaktadır.

5

Hızlı ve Öfkeli kaliteli bir film serisidir. İlk filmde daha çok yarış odaklı olan bir filmdir. Muhteşem arabalar, aksiyon ve hareket hiç durmaz. İleri ki serilerde yarıştan çok polisiye, suç odaklı bir film olarak devam ediyor.

paylaş - şikayet
5

Hızlı ve Öfkeli çok güzel bir aksiyon filmidir. Vin Diesel ve Paul Walker oynamıştı. Ne kadar üzücü ki Paul Walker filmdeki gibi bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Hızlı ve Öfkeli'nin İngilizcesi fast and furious'tur. Kısacası konusu araba yarışlarını anlatmaktadır. Ama çok etkileyici sahneler vardır, izlenilmesini tavsiye ederim. Güzel bir film ve oyuncular çok harikadır.

paylaş - şikayet
3

Oyuncu kadrosunun adını tam olarak bilememekle birlikte çıkan 8 filminide defalarca sıkılmadan izlemişimdir.Kadro mükemmel oyunculuk arabalar ilk izlediğimde bir film anca bu kadar mükemmel olabilir demiştim.Yanlış hatırlamıyorsam 7.filminde oyuncu kadrosundaki genç adam malesef bir kaza sonucu hayatını kaybetmişti o yolların ayrıldığı alanda kendimi tutamamıştım.

3

Bin Diesel kalıplara sığmayan adam kesinlikle her filmi izlenme rekoru kırıyordur .

5

9. filmini sabırsızlıkla beklediğim. Başrollerinde Vin Diesel ve Paul Walker'ın oynadığı, türünün en iyilerinden olan bir aksiyon filmi serisi. Paul Walker'ın 7. filmin çekimleri sırasında hayatını kaybetmesi izleyenleri fazlasıyla üzmüştü. 7. filmin son sahnesinde ciddi film teknikleri kullanılarak Paul Walker'ın abisini dublorü olarak kullanıp 7. filmi sonlandırmışlar, filmi de Paul Walker'a ithaf etmişlerdi. Önümüzdeki yıl 9. sunu beklediğimiz seri, çekim teknikleri ve konularıyla her geçen filmde daha da ileriye gidiyor. Her filmi başka lezzet.

4

Hızlı ve öfkeli hakkında söylenecek çok şey var ama ben poul walkerın ölmesine çok üzülmüştüm.

5

Süper bir film keşke devamı olsada gitsem diyebildigim bir film herkeze tavsiye ederim tüm sezonunu baştan sona izlemelisiniz

2

İzlemedim ama izleyince kallavi bir yorum yaparım.

3

Çok iyi bir Amerikan film serisiydi bütün serileri aksiyonlu baya güzel filmlerdi tabu poul wolkerin ölmesi film serisinin de sonu oldu gerçekten güzel filmler herkesin izlemesini tavsiye ederim.

5

Süper Bi film serisiydi orda han vardı galiba japon o efsaneydi Bn onu çok seviyordum arabalar güzel kızlar güzel gerçekten güzel Bi filmdi

4

bence need for speed in hem oyunları hemde filmleri gayet güzel ve sarıyo

5

Dünyanın en iyi filmi izledikçe izleyesi geliyor insanın Harika bir film özellikle 5 ve sonraki serileri

3

Arkadaşlar konuyla alakasız fakat nasıl inceleme konusu yazabiliyoruz ben yapamıyorum bilgiler çıkıp duruyor

3

Aksiyon Ve Araba Yarışları Bu Filmi Günümüze Kadar İzlettiren İkili Her Filme Gittikçe Araaba Sahneleri Azaldı Film İyice Mantıksızlaştı Wow Faktörü Araba Yarışındaki Kazalardan Ve Hızdan Dev Patlamalara Dönüştü Devasa Bütçeli Dev Bir Aksiyon Filmi İçin Bile Aşırı Mantıksız Birinci Film Gerçek Hızlı Ve Öfkeli Ve Tokyo Dirft Türünün En İyi Örneklerinden

2

hızlı ve öfkelinin motosiklet filmide olsa izlenir bence

3

Hızlı ve Öfkeli serisini çok severek izledim, hepsi gerçekten çok başarılı olan filmlerdi. Hızlı ve Öfkeli 7 filminin son sahnesi yürekleri burkan bir acı yaşattı insanlara, artık serisinin devam filmlerinin eski tadını vereceğini zannetmiyorum.

paylaş - şikayet
5

The Fast and the Furious,yönetmenliğini Rob Cohen'in yapıtıdır.

5

her yeni çıkan serisinde ben çıtaları biraz daha yükseklere çıkartıyorum artık daha ne olabilir ki diye düşünüyorum son serisini izledim dedim herhalde dokuzuncu seride aya falan çıkarlar :))

4

Şimdi bu film ya da başka bir şürekası bir kanalda oynuyor idi. Arabalar, arabalar... parçalanıyorlar vs. Elimde komando zap falan yapıyorum; bir belgesel kanalında yokari nil gösteriliyor (aynı anda) takılıyorum. Yerli bir aile var Ülkesi Nil'in başlangıç kollarından birine sahip. Nehir deli akıp gidiyor, fakat üzerine bir hakları yok. Ailenin toprağı ki karınlarını doyurmaya yetecek kadar bir kaç yüz metrekarelik bir şey, nehirden uzak. İki çocuklu ailenin karınlarını doyurmaları için sulama yapmaları şart. Taşıma suyuyla ekinleri suluyorlar. Aile reisi (baba) diyor ki; "Bir su pompam olsa hayatımız kurtulur." bir su pompası 50, 100 dolar bir şey. Fakat o parada yok. O parayı bulması için yıllarca çalışması gerekir. Hayatının amacı o parayı denkleştirmek...

3

Çok iyi ve 8 sezondan oluşan tutkulu bir filim hepsini seve seve izledim ve herkese tavsiye ediyorum

5

Harika ve ötesi bir film arabalara tekrar aşık olmak için birebir.

5

Bence Efsane Bir film ilk izlediğimde sevmemiştim fakat sindi hastası oldum yeni film çıkarınca hemen izliyorum

4

Hic izlemedim desem inanir misiniz kac kez baslayacaktim kismet olmadi

Hızlı ve Öfkeli ortalama puanı 3.9

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler