4.9

Galatasaray

önce - kurum kategorisine bilgekadın ekledi.
17 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Kuruluş tarihi 1905 tir . Amblemi aslandır renkleri sarı kırmızıdır. Ülkemizde UEFA Kupası'nı ilk ve tek almış takımdır. yani desteklemek için uygun olan en güzel takımdır

5

Kuruluş tarihi 1905'tir Ülkemizde UEFA ve Süper kupayı alan ilk ve tek türk takımıdır.

paylaş - şikayet
5

1905 de bir güneş doğdu :)
Ben kendim de Galatasaraylıyım.
Rengine armasına ölürüz be.
Gerçekten çok asil bir takımdır Galatasaray.
Fatih Terim olduğu zaman daha bir güzel.

5

Kendimi bildim bileli renklerine aşık olduğum, 1905 yılında kurulmuş hiç bir maçını kaçırmadığım uğruna kavgalar yaptığım, Ülkemizde UEFA kupasını tek kazanan en büyük Türk Takımıdır.

paylaş - şikayet
5

Gönül verdiğim takımım. Uefa kupasını alırken ki başarısını tekrar görmek istediğim güzide futbol kulübümüz. 5 yıldız da hakkıdır :-)

paylaş - şikayet
4

Galatasaray bir futbol takımıdır.basketboldada vardır.çok tutulan bir takımdır.güzel top oynarlar.

5

Galatasaray 1905 tarihinde kurulmuştur, Türkiye'nin en çok şampiyon olan takımıdır,1999-2000 yılında Uefa kupası ve süper kupayı müzesine götürmüştür, Türkiye'nin en iyi takımı'dır.

paylaş - şikayet
5

Küçüklüğümden beri tuttuğum tek takım renklerine hayran olduğum tek takım. 1905 yılında kuruldu Galatasaray sayısız şampiyonlukları olan Türkiye’mize Futbol da Avrupa kupası getiren Süper kupayı getiren tek gururumuz Galatasaray takımını hiç bir kelimelerle anlatılmaz Galatasaray yaşamak asıl olandır.

5

Çocukluk Aşkımsın . Mükemmel bir takımdır , mükemmel bir Aşktır: “GALATASARAY ”. Allah onu eksik etmesin .

5

Futbol ile ilgilenmememe rağmen çocukluğumdan tuttuğum takımdır

paylaş - şikayet
5

1905 yılında Ali Samiyen ve arkadaşlarının Galatasaray Lisesinde kurdukları takımdır. Süper ligde şu ana kadar 21 tane şampiyonluk yaşamıştır. 1999-2000 sezonunda UEFA kupasını almıştır. Ezeli rakibinin sahasında kupa kaldırmıştır. Amblemi aslandır. Takım rengi sarı ve kırmızıdır. Şuanki başkanı Mustafa Cengiz’dir. Teknik direktörü ise, Fatih Terim’dir.

5

Galatasarya hem universite adi ayni zamanda takim adidir diywbiliriz Xaten hemn hwrkesin aklinda olan. seye.birime

paylaş - şikayet
5

Galatasaray futbol takımı, Galatasaray Spor Kulübü'nün Süper Lig'de mücadele eden futbol takımıdır. Galatasaray Spor Kulübü'ne ait olan Galatasaray AŞ tam adıyla Galatasaray Sportif ve Sinai Yatırımlar A.Ş, Galatasaray Spor Kulübü (futbol takımı)'nın sahibidir.

paylaş - şikayet

Galatasaray ortalama puanı 4.9

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.