+2

Her karar bir fedakarlıktır.Bir karar aldığımızda hemen sorunların çözüleceği anlamına gelmez.Sorunları çözmek için ortam ve şartları oluşturma kararıdır aslında.Büyük bir karar almak isterken zorluk ve yoksulluk çekebilir zora düşebiliriz.Bu yüzden hep erteleriz önemli kararları.Risk almak çok önemlidir.Bazı kayıplar yaşayabiliriz.Karar vermeden önce korkmak karamsarlığa düşmek normaldir.Çelişkilerden kurtulmak duygularımızı netleştirmek gerekir.Kaybedeceğimiz ve kazanacağımız şeylerin önemini kavradığımız zaman karar vermeye hazırızdır.

2 0
paylaş
+1

Kolay zor farketmiyor alıyoruz işte

1 0
paylaş
+1

Önce bı besmele cekersin iyice dusunursun
Bunu yapsam bana karı ne zararı ne diye iyice bı düşünürsün kendi mubasebeni yaptıktan sonra karar verme aşamasına gelirsin benim tercihim bu bunu yaparsam belki zarar gorucem ama en azından denedim diyebilmek önemlidir denersin ve sonucu görürsün o yüzden çok onemli değilse üzerinde durdugun konu karar çabuk alınır zorda olsa alınır

1 0
paylaş
+1

Sakin bir ortamda düşünerek alırdım. Ama başkalarına da kesin sorardım. Onların görüşlerini de alıp ona göre bir rota çizerdim. Danışmak çok iyi bir şeydir. Danışacağınız kişi de size karakterini gösterir. Size yaklaşımını ve bir insan olgunluğunu. En sonunda kendim tekrar tartar ve ona göre kararımı verirdim.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler