+8

Zaman senin için ne ifade ediyor???

    -   Görüş
8 0
7 yanıt   -  
+1

ölüme bir adım daha yaklaştığımı.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Bir şeyden koparırken başka bir şeye bağlayan bir sistem zincir gibi ama koptukça yenileniyor geçmiş her daim götürüsü olan bir simtem
Az önce aldığımız nefesi verdik
Gelecekte sadece getirisi olan bir sistem ve yeniden yeni bir nefes aldık..
Şimdiki zaman ise gözümüzü her kırpıp açmakta olduğumuz geçmiş ile gelecek arasında ki kısa süreç hayatdaki süreci göz açıp kapamaya benzettikleri içindir belki..
Bekli gariptir ama bana böyle şeyleri anımsatdı söyletdi ya da yazdırdı... zaman.

1 0
paylaş
+1

zaman kullanmıyorum :)

1 0
paylaş
+1

Zaman benim için herşeyi ifade ediyor. Saniyeler kayıptır . Zamanınızı çalan size borçludur bence çünkü maalesef geriye dönülmüyor.Sadece şuan var başka bir zamanımız yok..

1 0
paylaş
+1

Zaman bir insanın ilacını değerini hatırlatıyor ve ölümü yavaş yavaş yaklaşan ölümü

1 0
paylaş
0

Zaman büyüklerimizin dediği gibi akıp gidiyor. Ve tabiki biz insanoğlu bu kadar değerli ve kıymetli bir gerçeği hiç bir vakit göz önünde bulundurmuyoruz. Zamanın ilerlemesi bizlere sadece ölümü hatırlatmaması gerekir. Her ne kadar ölümün haberciside olsa 17 ve 18 yaşlarında ölen insanlarda oluyor. Asıl önemli olan bu zamanı en güzel şekilde değerlendirebilmek ve öldükten sonra evrene bir iz bırakabilmek.

0 0
paylaş
+2

Zaman benim için göz göre harcadığımız bir servettir.. Çünkü gerçek anlamda vakit nakittir.. Gerçi ben işin nakit kısmında değilim, hiç de umurumda olmadı.. Kişisel olarak ise zaman benim için kum saatidir! Doğduğumuz anda ters çevrilir ve ölmeye başlarız.. Gerçek budur; yaşıyoruz sandığımız anda ölüyoruz aslında, her an da ölmeye devam ediyoruz.. O yüzden de zamanın gerçekten çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor..

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.