+9

Yorum yapıp neden beğeni yapmıyorsunuz?

  Senasss   -   Şikayet
9 0
9 yanıt - paylaş
+5

Katılıyorum. Çoğu kişi unutuyor ya da fark etmiyor diye düşünüyorum. Eğer bilerek yapan varsa bu kafayla kendi de kazanamaz zaten. 16 yanıt alan sorumda sadece 2 like var.

5 0
paylaş
1 yorum
+6

Haklısınız ben hem yorum yapıp hem beğeni atanlardanim yorum yapann begenmiyen insanlari anlamıyorum sizinde yorum lariniz attijkdan sonra beğenme izi tavsiye ederim çünkü birşey kaybediyoruz karşımızdakine birşey kazandırıyoruz yardım edmis oluyoruz herkese başarılar dilerim

6 0
paylaş
+4

Ben yeni başladım beğeni önemli olduğuna göre bütün cevaplarımda beğenirim artık

4 0
paylaş
+4

Arkadaşlar cidden artık morelim bozulmaya başladı kimin sorusuna girdiysem hep beğendim ama benim sorularıma gelince yorum yapip beğendiğim kişileri göremiyorum. Ve cidden kırıldım amacım herkes kazansın. Bende aynı şekilde yapıcam begenen arkadaşların sorularini begenicem sadece.

4 0
paylaş
+4

Yorum yaptığım sorularda genelde beğenmeden geçmiyorum, çoğunlukla telefondan girdiğim zamanlar atlayabiliyorum. Telefondan sitenin kullanımı biraz daha farklı ve biraz daha zor diyebilirim. Bazen de soruyla alakalı yazacak bir fikrim yoksa boş boş yazmak yerine soruyu beğenip geçiyorum.

4 0
paylaş
+4

Ben de senin bu dediğine katılıyorum eskiden bizlerin sorusuna cevap verildiği zaman cevaplarımız beğenilirdi fakat şimdilerde o tür bir şey de kalmamış ben bunu fark ettim.

4 0
paylaş
+3

Gerçekten emeğe saygısızlık. Bence cevap bir ihtimal kazandırabileceği için cevap veriyor ama beğeninin kazandırmayacağını bildiği için beğenmiyor olabilir. Başka bir düşüncem ise AP kazanılan soruların beğenildiği. Bu konuya son birkaç gündür sinir olmaya başladım çok zor değil gerçekten beğenmek.

3 0
paylaş
+2

Aynen öyle bazı üyeler sadece cevap verip çıkıyorlar beğeni atıyorlar ama ben de her soru da yazdım cevabı ve soruya da beğeni atıyorum başka üyelerin cevaplarına da atıyorum yani zor bir şey değil ki bir basıp çıkıyorsun

2 0
paylaş
+2

Hemen beğeniyorum. Takma kafana sinirlenmeye değmez. Herkes aynı değil. Bol kazançlar.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.