+4

evet yolumu kapatıyorlar ve bende onlara inat omuz atıp geçiyorum birde üstüne söyleniyorum şu zmana kadar ters yapabilen bir kişi olmadı daha çünkü suçlarını biliyorlar

4 0
paylaş
+4

Oluyor. İşgal ediyorlar yolu. Gidip köşede konuşamıyorlar. Bazıları hem suçlu hem güçlü. Çekil diyoruz, ters cevap veriyorlar.

4 0
paylaş
+4

Tabi olur zaten günümüzde kaldırımların boyutu belli sohbet ediyorlar işlek caddelerde insanlar sıkıntı çekiyor maşallah kenara geçip konuşma huyları da yok bir başka örnek 5-6 kişi çarşıya çıkmış yan yana ip gibi diziliyorlar yürüyorlar kimse geçemiyor sanki babalarının çiftliği

4 0
paylaş
+4

Araba kullanırken yolun ortasında sohbet eden insanlar gördüğüm zaman ister istemez rahatsız oluyorum, kibar bir dille uyararak kenara geçmelerini rica ediyorum ve yoluma devam ediyorum yani genel olarak araba kullandığım zamanlar hariç olmak üzere bu durumdan rahatsızlık duymam.

4 0
paylaş
+2

Çok saçma bir durum çekilin kenara bir yere öyle muhabbetinizi edin ne diye yolu kapatıp insanları zorluyorsunuzki düşüncesiz bir davranış

2 0
paylaş
+2

Bence ölüm günleri gelmiş ve ya intahar etmek için öylece duruyorlar bence ben böyle düşünüyorum

2 0
paylaş
+3

Evet nefret ediyorum. Özellikle arabadan giderken adamlar hiç önemsemiyor araba bekliyor onlar konuşmalarına devam ediyorlar insanlığa ve çevreye saygısı olmayan bu kişileri büyük bir sorun olarak görüyorum.

3 0
paylaş
+3

Yolun ortasında neden konuştuklarına anlam veremiyorum. Bazen bebek arabası ile bile geçtiğimi gördükleri halde yol vermeye tenezzül etmiyorlar. O kadar da boşvermiş bireylere denk geliyorum. Bence bu da saygısızlıktır.

3 0
paylaş
+2

Eğer kalabalık bir ortamda oluyorsa çok sinirimi bozuyor , kenara çekil ve öyle sohbet et zaten kaldırım ufak ve onlarca insan gelip gidiyor .

2 0
paylaş
+4

Özelikle 50 yaş üstü teyzeler bu eylemi gerçekleştiriyor. Ellerinde pazar poşetleri ile tanıdık birini gördükleri zaman, bilin ki o yol yaya trafiğine kapalıdır. Saygı ve sabır arasında bir çatışma yaşıyorum. Tamam teyze sen hobi olarak yine sohbetini et, ama yol ver de geçelim. Ya da bir yere oturun dedikodunun dibine vurun.

4 0
paylaş
+3

Şu canım cevapa bonus vermedi heba oldu içim yandı. @cherubgirl

3 0
paylaş
1 yorum
+3

önümde dururlarsa evet. aşırı sinir oluyorum. geçemeyeceğim şekildeyse tilt olup uyarıyorum. genelde yaşlı olunca boş yapıp çekiliyorlar. çok sinir bozucu ya aşırı. geriliyorum böyle önümde durduklarında.

3 0
paylaş
+3

Evet ya büyük sorun. Tamam konuş da yolun ortasında ne işin var senin. Kenarda kısık sesle konuşur. Bana ne Necla'nın kocasının macundan hık diye öbür tarafa gitmesinden.

+2

En nefret ettiğim insan tipi yolun ortasında durup sohbet edenler kenara geçip konuşmayı beceremiyorlar insanların geçişini engelleyip hiç kendilerini bozmadan konuşup duruyolar

2 0
paylaş
+3

Yolun ortasinda konusulmasi genelde es dostun akrabanin arkadasin pazar yerlerinde veya islek caddelerde ulu orta olduklari yerde durup kimseyi dusunmeyip muhabbet etmeleri beni kizdirir ve bunlar yuzunden ayagimi gecerken kaldirimin kiyindan kayip burktugumdan 2 hafta yataktan cikmamama sebep oldugundan dolayi gorunce direk o gun aklima gelip direk yuzlerine karsi kenarda konusun acin yolu diye tepki vermek gerekir. Bana saygisi yoksa bendende saygi bekleyemezler.

3 0
paylaş
1 yorum
+1

Ortada benim geçişimi engelleyecek pozisyon varsa oldukça sinirimi bozuyor. Böyle bir durumla karşılaştığım zaman genellikle kişilerin yanından geçerken söyleniyorum. Yolun ortasında duranlar, trafikte sohbet için duranlar sinirimi çok bozuyor.

1 0
paylaş
+1

Yolun ortasında durup konuşuyorlar insanlar geçmek için onları uyarmak zorunda kalıyor.Kardeşim geçin bir köşeye doyasıya konuşun.İnsanlar sizi uyarmak zorunda değil.

1 0
paylaş
+1

Kaldırımı kapatarak konuşanlar hem sorun oluyor hemde gıcığım gidiyorlar

1 0
paylaş
+1

Evet takibinde sinir bozucu bir şey sohbet edeceksen geç banka yada oturacak bir yere doya doya et

1 0
paylaş
+1

Pek sorun olmuyorda şu bağıra bağıra konuşan insanları sinir bozucu be

1 0
paylaş
+2

İstedikleri yerde muhabbet etsinler isterlerse caminin tepesine çıksınlar isterlerse poşetle karda kayarak muhabbet etsinler beni ilgilendirmiyor ancak yol ortasında durup da muhabbet etmenin amacını ben de anlamıyorum. Kenara çekilmek denen şeyden bir haberler sanırım ? Ya da asırlardır birbirlerini görmemişlerdir onun şokuyla mı acaba .. Çok sinir bozucu bir şey bazen arkadaşımla durduğumuzda bir yerde öyle yani ayakta bile duracaksak ya o beni ya da ben onu kenara doğru çekiyorum. O kadar da bilinçlerini kaybetmesinler yahu.. Ha yolun tapusunu almışlarsa göstersinler ben de o yoldan gitmem yani :)) ama saçma :D

2 0
paylaş
2 yorum
+1

Normal şartlarda beni kimin ne yaptığı ilgilendirmez. Hatta yolda yürürken karşıma çıkan gruplara kızmadan etraflarından dolaşırım. Ama acelem varsa ve zamanımı alıyorlarsa canım sıkılır açıkçası.

1 0
paylaş
+2

Evet. En sinir olduğum durumlardan biri. Kenara da çekilmezler bu tipler. Birde tespih gibi dizilip yanyana grup halinde yürüyenler var ki, onlar da hiç azımsanacak sayıda değil.

2 0
paylaş
+1

Eğer kenarda ise sorun olmaz ama geçeceğim yolun ortasında ise çok sinirlenirim ve sınırlı bir şekilde müsade edermisiniz derim . Bide bağıra cagira konuşanlar var onlara da çok sinirleniyorum

1 0
paylaş
+2

Çok sinir oluyorum eger konuşacaksan git kenara veya bir yere otur konuş yav ortaya duruyorlar milleti işinden gücünden ediyorlar

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.