+1

Hazır tüketiyorum malesef. Eskiden annem köy sütüyle mayalardı nede güzel olurdu.

1 0
paylaş
+1

Hazır yoğurt tüketiyorum ama aslında evde yapmak istiyorum.

1 0
paylaş
+1

Bebeğim olduğu için olabildiğim kadar hazırlardan uzak duruyorum kendim mayalıyorum

1 0
paylaş
+1

Annem genelde kendisi mayalar. Ben bebekler için evde yapıyorum. Kendimiz içinde sütçümüz aynı zamanda ev yoğurdu da satıyor oradan alıyorum.

1 0
paylaş
+1

ikisinde yapıyoruz aslında nnemler yogurdu kendileri mayalıyor ma ben ekşi sevmedihim çiin ekşi olusa hazır ypogurd tüketiyorum olmazsa aonların yaptıgı yogurdu tüketiyorum değişiyor bu durum atabiki

1 0
paylaş
+1

Elimizden geldiğince evde kendimiz yapıp yemeye çalışıyoruz ama bazen mecbur alıp yiyoruz hazırı

1 0
paylaş
+2

Hazır tüketirim. Ama el yapımı yoğurt daha sağlıklı ve hijyeniktir. Bu nedenle de tercih edilmesi gereken el yapımı yoğurttur. Ama maalesef hazır tüketiyorum.

2 0
paylaş
+1

Biz genellikle hazır yoğutlar tercih ediyoruz, mayalanmış yoğurtalarda esas yoğut tadını alamıyorum malesef ve yerken zorlanıyorum açıkçası bu nedenle evimizde hazır yoğurtların tüketimi daha çoktur.

1 0
paylaş
+1

kesinlikle kendim yaparım dışardaki yoğurtlardan bıktım

1 0
paylaş
+1

Tabiki de kendim evde yaparım taze inek sutünu alirim tencereye koyar kaynatirım daha sonra onu soğumaya bırakirim eksi olmaması icin sutün sıcaklıgi cok önemlidir elinizi yakmayacak soğukluga geldiginde süt bir tasa iki veya 3 kasık yogurt koyarım uzerinede kaynattığim sutten iki kasık süt eklerim karıştiririm sonrada sutün kaymagını bozmadan yogurdu tencereye aktarırım tencereye ekledikten sonra hepsini iki kere daha karıstirdıktan sonra tencerenin kapagini örter tencereyide bir bezle sararım 3 veya 3.5 saat sonrada dolaba koyarım

1 0
paylaş
+2

Yoğurdu kendimiz mayaların. Böylece de yoğurt daha sağlıklı olacağı için daha hesaplı be kaliteli yoğurt elde ederiz. Aynı zamanda sağlıklı.

+1

hazır tüketiyoruz . dost hemde markası

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.