+3

YKS ertelenmeli mi?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Covid-19 virüsü hala ülkemizde var ve bu durumdayken sınav yapılıyor, 2.5 milyon öğrencinin hayatı ve ailelerinin hayatı tehlikeye atılıyor. Eğer sınav ileri bir tarihe alınırsa doğru bir karar olur mu, sınav ertelenmeli mi?

3 0
7 yanıt   -  
0

Ben sınavın zaman olarak yanlış bir zamana dennk getirildiğini düşünüyorum.MSÖ sınavında yaşanılanların YKS de daha fazlalaşabileceği kanısındayım.Dışarıda ailelerin olmasıyla risk daha fazla artıyorken ve öğrencilerin bu tereddütle sınava girmesi iyi bir sonuç almanın önüne geçecektir.Fakat bizim böyle düşünüyor olmamız sınavın ertelenmesi konusunda etkili olmayacaktır.Sınava girecek olanlarında Allah yardımcısı olsun.

0 0
paylaş
0

inşallah

0 0
paylaş
0

Sınavın ertelenmesinden yana taraftarıyım büyük bir salgın sürecinden geçmek bulunmaktayız hem öğrencilerin psikolojileri hem ailelerin düşünceli bakışları ve gelecek kaygısı insalar'da soru işareti barındırıyor sınavın ertelenmesi öğrenciler, aileler ve toplum yararına diye düşünüyorum

0 0
paylaş
+1

BENCE EVET ÇÜNKÜ BU SÜREÇTE AİLELER KALABALIK OLUŞTURABİLİYOR

1 0
paylaş
0

Virüs bitmeyecek ve elbet normal hayata döneceğiz. Dönmek zorundayız. Daha fazla ertlenemez yoksa tüm düzen bozulur çünkü bunların hepsinin gerçekleştirilmesi gereken en geç tarihleri var. O yüzden herkesin bilinçli olması ,kurallara uyması ve bu kapsamda sınavın gerçekleştirilmesi gerekiyor

0 0
paylaş
0

bence evet

0 0
paylaş
0

hadi ertelendi diyelim. ne zamana kadar ertelenecek? onu da söyleseniz keşke. vaka ayıları yatağan ilerliyor. ikinci dalga gelseydi 10 nisan akşamı gelirdi. ilk sokağa çıkma yasağı haberi verilen gece.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.