+1

kesinlikle hayırrrr

1 0
paylaş
+2

Hayır, fiyatlar çok yüksek

2 0
paylaş
+1

hayır bence çok saçma

1 0
paylaş
+1

Hayır bulmuyorum zaten olan fiyatı arttırıyorlar sonra arttırdıkları miktara uygun yüzde indirimi koyuyorlar indirim yaptık diye milleti kandırıyorlar sahtekar millet olmuşuz esnaflarımız çok sahtekar hepsine lafım yok ama çoğu dolandırıcı söze geldimi namuslu işinde ekmek parası peşindeler ama kimse bilmiyorki o namuslu esnafların çoğu asıl dolandırıcılar

1 0
paylaş
+1

Malesef, YIlbaşı indirimleri aşşağıdakinden başka bir şey değil;
Tişört : 25TL
Tişört (Yılbaşı) 50TL yerine 24TL.

1 0
paylaş
+1

Her seyi degil tabiki ben 10 liralik bir urunu 2 3 tl olacagina inanamam.mutlaka bir sorun vardir yada zaten cok kazaniyordu kazandigindan indirim yapiyorlar.zaten cok paraydi.bazende etiketin yarisi diyorlar ama etiket onceden ne kadardi ben bilmiyorumki onceki fiyatini gormedim.ama bazi urunlerde gercekten indirimler var tabiki.

1 0
paylaş
+1

Hiçbir piyasada yılbaşı geliyor durun bir indirim yapalım diyen sektör yoktur. Aksine yılbaşı geldi diye zam üstüne zam yapan sektörler vardır. Bir ürün normal günde x fiyatında ise yılbaşı haftası 2x veya 3x fiyatında satılır.

1 0
paylaş
+2

Bu ülkede yapılan hiçbir indirimi gerçekçi bulmuyorum. Indirimden önce kazık bir etiket fiyatı yapıştırıp, birkaç gün sonra %50 indirim diye normal fiyatı kakalayanlar var. Uyanık çok, insaf yok kısacası.

2 0
paylaş
+1

Hayır hiç inandırıcı deyil adamlar yüzde yüz zam yapmış yüzde elli indirim diyor

1 0
paylaş
0

Makatınıza sokulan 50 cm lik jopun 5 cm geri çekilmesidir. Kapitalizmin oyunlarıdır. Boşuna paranızı saçmayın zaten fakiriz. Hep birlikte zenginleri biraz daha zengin etmek için çabalamayalım.

0 0
paylaş
0

Ya aslinda Indirim sey gibi misal Bir kitap diyelin bana gelisi 10 Tl tamm mi? Ben satiyorum 25 tl sonra indirin var diyorum 15 Tl satiyorum Sanirim olay bu?

0 0
paylaş
0

Hiç gerçekçi değil indirim diyorlar bi kadar zamlı aslında yılbaşı indirimi sadece adı indirim etiket fiyatı uçmuş insanları indirim var diye kandırıp duruyorlar insanlar alsın satış olsun diye malum hayat pahalı indirim olsa ne olur kaç tl yapacak kuruş indiriyor indirim var diye reklam yapıyor yazık size

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.