+2

Seçimde kimin kazanacağı pek fazla önemli değil şuan. Önemli olan ülkenin geleceği kimin eline geçecek. Doğru dürüst birinin ellinemi yoksa yalanacı sahtekar olan birinin elinemi geçicek. Bunun için herşey bizim elimizde biz oylarımızı doğru ve dürüst olan kişinin tarafından kulanalım. Geleceğimiz herşeyden önemli.

2 0
paylaş
+1

Yerel seçimlerde partiye değil adaya oy vereceğim benim için kim hizmet ediyorsa şehrin sorunlarını çözüyorsa o önemlidir. Partizanca düşünmemek gerekiyor. Genel seçim değil nihayetinde...

1 0
paylaş
+2

Yerel seçimlerde partiye oy kullanmış değilim oy kullanılacak adaylar içerisinde en temiz ve dürüst olanı bulmaya çalışır bulduğum zamanda oyumu ona veririm. Bu konuda çok yanlışlıklar yapanlar gördükçe üzülüyorum. Belediye Başkanı adayına işe yaramaz hırsızın teki ama bizim partiden mecbur vereceğim diyenler maalesef çok fazlalaşmaya başladı.

2 0
paylaş
0

Kişici veya partici tavırda değilim. Mesele ülkemizin daha iyi bir duruma gelmesi.. O yüzden kim hakkı ile ülkemizi daha yaşanabilir bir yer kılacaksa onun gelmesini tercik ederim.

0 0
paylaş
0

Yerel seçimlerde partiye önem verdiğim kadar o partiyi savunan ve ayakta tutmaya çalışan kişiyede önem veririm. Sonuçta partinin ayakta kalması için onu destekleyen bir insan olması şart, siyasi partinin içeriklerini ve hedeflerini anlatabilmesi için bir insana mutlaka ihtiyaç vardır bu nedenle ben her ikisine de eşit şekilde önem veriyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.