0

Batının islam düşmanlığının en büyük ispatıdır. Dini ibadetlerini yerine getirmekten başka bir düşüncesi olmayan kişilerin öldürülmesi batının barbarlığının ve islam düşmanlığının en büyük ispatıdır.

0 0
paylaş
0

Bunu yapanlar kesinlikle insan değil nasıl böyle bir şey yapmış olabilirler kesinlikle yine ırkçı pis yaratıklardır Allah belalarini versin bizim elimizden başka bişey gelmez.

0 0
paylaş
0

Bu bir insanlık suçudur. Bunu yapanlar insan olamazlar, hayvandan bile daha aşağı bir ırkçı ve faşist yaklaşımdır. Bunların ataları da böyleydi onun için insanlığın bittiği ve vahşetin geri başladığı ilk çağı zihniyetin yaşanma dönemine doğru bir gidiş olarak düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

Şimdi buna terör saldırısı diyecekler çünlü hristiyan bir ülkede müslüman öldürüldüğü zaman adı terördür. Ama müslüman öldürseydi adı islami terör olacaktı. Vereceğimiz tepki ne olabilir devletler kınamaktan başka bir şey yapamıyor. Allahından bulsunlar, ibadet yapan masum silahsız insanları öldürmek nasıl bir caniliktir.

0 0
paylaş
0

Umarım gerekli cezayı alır ve allah ona kolay ölüm nasip etmez.

0 0
paylaş
0

Allah'ından bulsun ne diyim o kadar üzüldüm ki.

0 0
paylaş
0

Tüm devlet adamları dahilinde islamafobi terörizm katliamına benimde elimden kınamaktan başka bir şey gelmiyor malesef. Dünyanın en rahat güvenilir ve barış dolu ülkesi olan Yeni Zelanda, etliye sütlüye karışmaz, ama gel gör ki bu olaydan sonra artık dünyada yaşanacak bir yer bırakmadılar.

0 0
paylaş
0

Allah sizin belanızı versin şu cuma gününde lanet etsin inşallah neden bu kadar düşmansınız ne istiyorsunuz herkesin dini kendine lanet olsun diyecek bir şey bulamıyorum

0 0
paylaş
0

Terörün her bir faliyeti kötü. Masum insaların büyük insanların çıkarları yüzünden canlarının ve mallarının zarar görmesini hiç etik bulmuyor. Kınıyorum.

0 0
paylaş
0

bence bunun hiç bir açıklaması yada haklılık payı olamaz ne olursa olsun suçsuz günahsız insanları katletmek çok kötü bi durum allah belalarını versin

0 0
paylaş
0

Son derece canavarca bir katliam bu. İslam düşmanı birilerinin yaptığı bir terör saldırısı. Dünyanın her yerinde inançlara saygısı olmayan insanlar ne yazık ki var.

0 0
paylaş
0

Müslümanlar artık sanki çöküşte gibi biz Müslüman insanlar olarak ve müslüman bir devlet olarak buna karşılık verelim ki gayrimüslimlerde üzerimize çökmesin.

0 0
paylaş
0

Yeni Zelanda'da iki cami içerisinde namaz kılan müslümanlara yönelik yapılan terör saldırısını şiddetle kınıyorum, amaç insanları kendi dininden uzaklaştırmak böyle yaparak insanların terör önünde diz çökeceğini düşünüyorlar, yanılıyorlar. Yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyorum malesef, kelimeler kifayetsiz.

0 0
paylaş
0

üzülüyorum gerçekten

0 0
paylaş
0

Bunu yapan türk ve İslam karşıtı bir alçak,havyan ve mahlukattir Müslümanları katledip üstüne de tehdit ediyor milliyetçiliğin bir örneği daha yaşandı Allah belasını versin bizi böyle mahluklardan korusun.

0 0
paylaş
0

Allah o o.ç lerin bin belasını versin din düşmanı şerefsizlerin

0 0
paylaş
0

Birkaç tane hasta ruhlu beyin özürlü insanlar iki tane camiye saldırı düzenlemiştir ve deki camide de 50'ye yakın insan hayatını kaybetmiştir ve de bir o kadar da yaralı var dediğim gibi hasta ruhlu ruh hastası insanlar maalesef.

0 0
paylaş
0

Anlayamıyorum o cani varlıkların bizden yani müslümanlardan alıp veremedikleri ne ? Tek isteğim var oda bir an önce o katliamı yapan canavarların bulunup cezalandırılması.

0 0
paylaş
0

Bence bu terör saldırısı bilinçli olarak yapılmıştır. Bir kişinin yapmış olduğu bir iş değil organize bir iştir. Saldırıyı veren kişinin dünyaya verdiği mesajdan bu anlaşılıyor. Hala bir partinin genel başkanı haksız yere camiye saldıran kişiyi kınayacağına gitmiş suçu müslümanlara yüklemeye çalışıyor. Yeni Zelandalı bay Kemal,

0 0
paylaş
0

Her şekilde terör saldırısıdır. Bu yüzden bütün dünya tarafından kınanmalıdır. Bunun dini dili ırkı olmamalıdır.

0 0
paylaş
0

hayır kalmadı

0 0
paylaş
0

Radikal islam da radikal hristiyanda daha önce soylemistim ayni haltlar.. ikiside bicagin iki keskin ucu radikal islam hortladi buda radikal hristiyanlari tekrar hortlatti.. tarih hep tekerrur ediyor kafalari camasir suyu ile yikamali gecmisin yanlislarini gelecege tasinmamali.

0 0
paylaş
0

Türkiye koşar her zamanki gibi :D

0 0
paylaş
0

tam bi oruspu çocuğu

0 0
paylaş
0

biz islam alemi olarak hala susuyoruz ama bir gün su taşıcak gibi duruyor ve hepsini aynanda biz katledecez gibi duruyor sabrımızı sınıyorlar gibi hissediyorum ben

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.