+2

Siteye yeni gelen arkadaşlar, bende siteye, 1.2 hafta. Oldu kullanıyorum, benim görüşlerimi dinleyin lütfen, ve çoğu kişi. Profil yayınlarında, nasıl daha çok Ap kazanabilceğinizi açıkladı, ve sitenin açıklama kısmındaki talimatları okursanız, pratiğini çözeceksiniz. Sitenin, her gün, yeni şeyler öğreniyorum, ilk gün bişey bilmiyordum bende, yardımcı oldular çoğu kişi bana sağolsunlar, sizde böyle öğreneceksiniz, öncelikle sorduğunuz soruları, ve cevap, vermeleri doğru kategori üzerinden sorun, cevaplayın hem siz kazanıcaksanız, hem sorunuzu cevaplayan kişiler, biraz sabır edin sadece.

2 0
paylaş
0

Bende sitenin açıklamalarını okudum. Bence sitede daha da değişik olarak bizlere değişik sayılarda apler gelebilir. Yeter ki bizler daha iyi apler kazanalım.

0 0
paylaş
0

Ben sitenin açıklamalarını okudum. Site orda diyor ki burdaki amaç para kazanmak değildir. Yani burda eğlenmek esastır. Bence bu da değildir.

0 0
paylaş
+1

Ben yeni üye değilim o zaman okumama gerek yok mudur. Ben bu siteye katılırken de ben genel olarak okuma yapmamıştım. Yani benim için sanırım fark etmez.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Sitenin açıklamalarını okumak her zaman iyidir. Bende genel olarak sitenin açıklamalarını bir kez okumadığım için de hesabım banlanmıştı. Şimdi daha iyi yapıyırom.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.