+1

yeni olduğunu sanmıyorum çok önceden beri var bu salgın ama sanırım yayıldıkça milletin dikkatini çekmiş peki bir çözüm bulabilmişler mi bu salgına yani YALNIZLIĞA
Çünkü yalnızlık Sadece Allaha Mahsustur...

1 0
paylaş
+1

Yalnızlık salgın değildir, tercihtir. Samimiyetsiz, çıkarcı insanların olduğu bu insanlık topluluğunda yalnız kalmayı seçmek en güzelidir. Güvenilecek, hayatına dahil edilecek insanlar bulmak oldukça zor çünkü.

1 0
paylaş
0

Evet olabilir maalesef insanlar şu anda internetten sosyal medyalardan o kadar zaman geçiriyorlar ki başkalarıyla konuşamıyorlar bile sosyal olamıyorlar Tabii ki bu sebepten de yalnız olarak geziyorlar Bence doğru demişler yalnızlık bir hastalık gibi.

0 0
paylaş
+1

Yalnızlık nasıl bulaşıcı olabilir ki ben anlamadım. Biraz saçma olmuş. Yalnızlık paylaşıldıkça azalan bir şeydir. Aklım almıyor açıkçası.

+1

insanlar kalabaliklar icinde bile yalnizdir,bazen iyidir yalnizlik.ama bazen her zaman degil.yalniz gelmedik mi?yalnizda gidecegiz.

1 0
paylaş
+1

Yalnızlık hissi çevreniz insanlarla dolu olsa bile olaşabilecek bir histir.İnsanın kendi fikirleri uyuşmayan insanlarla anlaşamazlar ve ne kadar arkadaş edinirseniz edinin yalnız olduğunuzu hissedeceksiniz.

1 0
paylaş
0

Acılı ben çoktan o salgına yakalandım

0 0
paylaş
0

Bende dahilim yazdiklarima evet gun gectikce yanliz kaliyoruz kiminin sebebi etrafindan yedigi kaziklar kimi para sikintisindan kimi sosyal medya bagimliligindan aci ama gercek

0 0
paylaş
0

Bunun sebebi insanların kalabalıkların içinde yalnız hissetmesidir... Bazen çevremiz ne kadar kalabalık olursa olsun kendimizi yalnız hissederiz.

0 0
paylaş
0

Sevilmediğimiz insanı sevemiyoruz, illa biz sevelim istiyoruz. Bu yalnızlık kısır döngü halini alarak salgın bir şekilde yayılmaya başladı. Topumda bencil, çekilmez insanların hepsi kendi çıkarlarını düşünür olmuş. Ailesi, eşi, dostu, sevdikleri olduğu sürece insan asla yanlız değildir.

0 0
paylaş
0

Yeni bir salgın değil aslında, bayağı uzun zamandır devam eden ve etkisi derinddn hissedilen bir salgındır bu. Ama şöyle demek istiyorum, yanlızlık Allah'a mahsustur. İnsanlar bazen kendisini çaresiz hissettiğinde yanlız olduğunu düşünür fakat bu aslında öyle değildir o duygu tamamen kişinin kendisiyle alakalıdır yani kimse için yanlızlık söz konusu değildir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.