+2

ancak muhtarlıklara gidip orada ikametgah ta yazarsa ancak o zaman belli olur eğer oda değişirse işimiz zor harbiden haahahaha:)

2 0
paylaş
+2

Galiba onun için eski kimlikleride yanımızdan ayırmamamız gerek ????

2 0
paylaş
+2

Ben daha bu güne kadar kimsenin kimliğine elimi yada bekar mı yazıyor diye bakmadım bugünden sonrada bakacağımı sanmıyorum. Bu yüzden beni pek ilgilendirmiyor kimlikte evli yada bekar ibaresinin olması yada olmaması.

2 0
paylaş
+4

Şimdi ki kızlar sevgilisinin anlına damga yapıştırıyor yakında iyice yaygınlaşır ayırmakta güçlük çekmezsiniz:)

4 0
paylaş
+3

sormak yeterlidir diye düşünüyorum çokta bir aksiyona gerek yok

3 0
paylaş
+3

soyadından anlarsın

3 0
paylaş
+2

Daha öncede kimin bekar kimin evli olduğunu anlamak icin kimlik kontrolü yapmıyorduk ki :) Sorarsın söyler ışte.

2 0
paylaş
+1

Oncelıkle bir kişinin kımlıgı o kişinin bıldıgı içerikler var yani sen bekar mi evli oldugunu bılıyosun yeter ikinci olarak herhangi bir yasal işlem durumda gıttıgı iz yerdekı sistem direk devlet sistemi oldugu için sızın herşeyın iz orda üçünçu olarak da e devlet diye bişe var ve kımlıgın ustunde ki cip de sorduğun seyler

+1

vergi dairesinden hashjs

1 0
paylaş
+1

Kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca eskiden kimliklerde dul yazıyordu ve bu durum özellikle kadınlarımızı rahatsız ediyordu. Çünkü bazı kendini bilmez dengesiz sapıklar o kadınları rahatsız ediyorlardı.

1 0
paylaş
+1

bu durum malesef eşlerini aldatan erkekler tarafından baya suistimal edilecek bir durum. önceden kimliklere bakmak istediğimizde göstermediğinde anlardık evli olduğunu ama bu durum baya kötüye kullanılacak.

1 0
paylaş
+1

çapkınlar için iyi olmuş :))

1 0
paylaş
+1

TC kimlik numarasını girdiğinde öğrenebilirler belki ama başka türlü öğrenmeleri mümkün değil. Çok zahmetli olsa gerek öğrenme yolu başka yok galiba.

+1

Medeni hali yazmadığı için evli olsada bekarım diye karşısındaki kişiyi kaldırabilirler. Kimliğinde yazmadığı için biz de buna inanabiliriz. Bunu öğrenmek çok zor.

+1

Kimin evli ya da bekar olduğunu neden merak edeyim ki? Ha olur da beni ilgilendirecek bir kimsedir bunu zaten zamanla anlayabiliriz, akıl eşit dağıtılmıştır marifet ne şekilde ve ne derecede kullanabildiğinde. :)

1 0
paylaş
+2

Evet yeni kimliklerde Medeni durum yazmıyor sevgilimizin Evli mi bekar mı olup olmadığını çok zor öğreneceğiz Bu da can sıkıcı ya evliyse bekar diye bizi kandırıyorsa Ne olacak bilmiyorum

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler