+2

Karşımda ki kişi ağzını şapurdatınca o an sinirim bozuluyor, aniden sinirleniyorum kızıyorum. Fazla tepki veriyorum. Yemek yemenin edebi adabı var yapılmaması gereken şeyler bunlar.

+2

bu durumdan en çok ben mağdur olmuş olabilirim. tahammül edemiyorum. en çok da babam yapardı ama tabi bişey diyemezdim ben sofradan kalkardım babam yedikten sonra ben otururdum.

2 0
paylaş
+2

Beni etkiliyor ve sinir oluyorum, genel de söylüyorum , ama bazıları bilerek yapmıyorlar, ağızları kapalı olduğu halde yemek sesi çıkaranlar var özellikle salata yerken falan katır kutur, gerçekten çok rahatsız oluyorum.

+1

En sevmediğim şey karşılıklı yemek yediğim kişinin ağzını kapatmadan, şapırdata şapırdata yemesidir. Sinirden yemekte yiyemem.

1 0
paylaş
+1

Sinir olurum. Sinirden kendimi yerim.. Ama çok sevdiğim bir insansa bunu belirtirim..

1 0
paylaş
+1

Sinir krizine sokuyor diyebilirim acayip sinirleniyorum . Ama gel gör ki baba yapınca ağzını açamıyorsun . Düşüncesi bile sinir bozucu

1 0
paylaş
+1

Sakızı cart cart çiğneyen ve yemeği şapırtadarak yiyen insanlardan nefret ederim doğrudan dalasım geliyor sinirlerim bozuluyor

1 0
paylaş
0

Çok geriliyorum. Hatta kendim yerken bile çıkan sesler beni rahatsız ediyor. O yüzden genelde televizyonu açıyorum yemek yerken.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.