+1

Bende yapıyorum ve bunda bir sorun görmüyorum. İstemeyen izlemesin hikaye mi

+2

Oyle davranan arkadaslarin affina siginarak; hem gorgusuzluk hem de imkani olmayip o yemegi alamayan insanlara karsi ayip bir davranis olarak dusunuyorum.

2 0
paylaş
+2

Çok karşıyım hamileler var olmayankar alamayanlar var olmaz yani tabiki çocuklar da görüyor kimse yapmasın peki yemek siteleri var

2 0
paylaş
+2

Biz görmeyelim bence artık. Midem görsün sadece yemeği diyesim var. Bir insan neden yediği şeye paylaşır ki reklam filan yapmıyorsa.

+1

Amaç gösteriş yapmak.

1 0
paylaş
+1

çok gereksiz ve anormal bir durum bence.

1 0
paylaş
0

Eğer sunum hoşsa genelde fotograf çekme geregi hissediyorum bende. O anı tekrar hatırlamak için güzel birşey bence. Ama aksini düşünenler ,görgüsüz gibi bakanlar olabilir. Onlarda bakmasın profilime yani.

0 0
paylaş
+2

İnsan özgürdür. Ama ben internette yemek paylaşılmasına karşılıyım, gittikleri yeri çeksinler ülkemizde çok güzel hala keşfedilmemiş yerler var onları koysunlar paylaşsınlar oraları görmeyen bilmeyenler öğrenir. Ama yemek paylaşmak nedir ya hamilesi var parası olan var olmayan var belki gece gördü ya parası yoksa ya evinde malzemeleri yoksa çocuklar görüyo. İstiyo ya o onda yapamasalar birazda böyle düşünseler mesela ben geçen gün saat 12 'den sonra çok değişik bir tatlı gördüm ama gittim baktım mutfağa lazım olan mezemelerin 2 tanesi yoktu . Ertesi günde zaten canım istemedi . Yani olan var olmayan var . Biraz düşünüp paylaşınlar bence insanlar.

2 0
paylaş
+1

Karsiyim boyle birsey. Hamile olani var. O kisinin simdi o an cani cekse ne yapacak. Alani var alamayani var birde. Bu vebalin altina nasil giriyorlar anlamis degilim.

1 0
paylaş
0

Bende doğru bulmuyorum. Burada cevap verenlerin çoğunun dediği gibi

0 0
paylaş
+1

Gorgusuzlük ten başka hicbirsey degil. . Olan var olmayan var yiyen var yiyemeyen var çok ayıp bişe ya

1 0
paylaş
0

Paylaşınca ne oluyor ki kendilerini mutlumu hissediyorlar. Gösterişten başka birşey değil.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.