+3

Evet düştü. Beni moderatör yapsalar o listedeki çoğu kişiyi düşürürüm cidden. Bugün incelemede kaç kişiyi şikayet edip sorusunu kaldırttık hatırlamıyoruz bile. Birisi siteyi porno sitesine çevirmiş hele. Aman Allah'ım o resimler neydi öyle. İğrençti. Çoğu zaten saçma sapan yazıyor ve hala listede. Açıkçası öyle detaylı bir inceleme de yapılmıyor. Umarım yarışma bittiğinde yaparlar ve ona göre ödülleri dağıtırlar.

3 0
paylaş
+2

Bence aynı soruları tekrar eden üyeler var. Sırf yarışmada öne geçebilmek için böyle ucu hileler yapan insanlar var ne yazık ki. Bunları gördükçe açıkçası siteden soğuyorum. Adam gitmiş iki ay önce sorduğu soruyu sormuş tekrar. Bence site ondan biraz da soru linklerini filan değiştirdi.

+2

Sitede hareketlilik ve üretkenlik sağlamak amacıyla yapılmış olan bu yarışma moderasyon ve kontrolü konusunda bazı eksikler olduğunu da göz önüne çıkardı. Çünkü gerçekten tekrar tekrar bazı soruların birden fazla tekrarlanmış olduğunu görüyorum. Bunların birçoğunu bildirimde bulunarak yönetime aktarıyorum fırsat buldukça. Fakat site içerisinde insanlar arama yapmadan, benzer soru var mı yok mu diye kontrol etmeden , devamlı surette siteyi benzer sorunu yığını haline getirmesine izin verilmemelidir. Şahsen bir soru soracağım zaman, Bu soruya da benzer soru var mı yok mu diye arama yapmadan sormuyorum. Bu benzer soru tekrarını en çok olduğu yer ise geyik-sohbet bölümü.

2 0
paylaş
0

Ben açıkçası bugün cevaplayacak nitelikte soru bulmakta zorlandım. Soruların aynı olması ve basit olması da bonus kazancımızı da düşürüyor. Bu gün fazla ap bonus gelmemesini de buna bağlıyorum.

0 0
paylaş
+1

Bu yarışmalardan dolayı bazı sorularını ve cevaplarını kalitesi düştüğünü düşünüyorum çünkü yarışmadan önce cevaplar verdiğimiz zaman güzel bonusu alıyorduk ama şimdi yani Sinek avlamak gibi ben de bu yarışma nedeniyle diye düşünüyorum

1 0
paylaş
0

Evet malesef aynı tarz sorulara çok fazla denk gelmeye başladım ama böyle kalitesiz sorular ve cevaplar fazla kazandırmıyor o yüzden boşuna böyle şeyler yapıyorlar

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.