+2

Bence gerçekten bizi unuttular. Başka açıklaması olamaz. Her ayın 2sinde talep ediliyormuş hesaba aplerin yatması gerekiyordu ki talep olsun. Gerçekten öncedende mi böyle oluyordu yeni olduğum için bilmiyorum ama. Sonuçların veya herhangi bir gelişmenin açıklamasını yapmaları lazımdı sonuç olarak herkes bekliyor.

2 0
paylaş
+3

@eylulkyc Merak etmeyin, bizi unutmaları gibi bir durum olmaz.. Benim bu siteye girdiğim günden bu yana 6 ay geçti, 7. aya girdim.. Birçok da yarışma gördüm bu sürede.. Bir sıkıntı da olmadı ciddi anlamda.. Gecikme sadece bir çekilişte söz konusu oldu.. Onun dışında sorun yaşanmadı.. Çok fazla içerik girildi, mutlaka kontrol edilecek ve biraz zaman alacaktır.. Biraz sabırlı olmakta fayda var..

3 0
paylaş
+2

Bence yönetim yarışmayı bitirmeyi unuttu bence bu sayede de yarışma devam ediyor ve rakamlar değişmeye devam ediyor.

2 0
paylaş
+2

@omrkrmn37 Yönetim yarışmayı bitirmeyi unutmamıştır da bence kontroller sonucu bazı rakamlar değişiyor olabilir.. Örneğin benim cevap sayım artmış ama bugün verdiğim cevap sayısı kadar değil.. Yani kontrollerin bazı yansımaları olabilir diye düşünüyorum.. Yanılıyor da olabilirim tabii ama kontrollerin nasıl yapıldığını da bilmiyoruz sonuçta..

2 0
paylaş
+2

Yarışma yeni bitti biraz zaman alır. Yarışmanın ardından mükerrer ve sahte hesaplara baskın var. Bu yüzden ödemeler biraz gecikebilir.

2 0
paylaş
+2

Sayaçlar kapanmadan kontrol yapılması mümkün değil, sürekli bir iniş çıkış durumu var ve sürekli kopya içerik girenler de listede hala varsa her hangi bir inceleme yapılması mümkün değil şu an.

2 0
paylaş
+3

Ben bu siteye katılalı 1 ay anca olmuştur. İlk defa bir yarışmaya katıldım. Önceden katılan arkadaşlar bu konuda tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Bu normal bir durum mu yoksa bir sıkıntı mı var?

3 0
paylaş
+1

Ben bu durumu yapılan araştırmalara veriyorum. Yarışma belirlendiği tarihte bitmiştir. Herşeye koşan yönetimim bi yarışmaya koşamamış olması imkansız.

1 0
paylaş
+1

Bunu ben de çözmeye çalışıyorum.. Henüz bir bilgi verilmediği için acaba unuttular mı diye düşünmeden de edemiyorum..

1 0
paylaş
+2

Yarışmalar bitirme paralar puanlar hesabından düşüyorsa demek incelemede geçiyor ve yanlış bulduğu şeyleri karşılığında para düşürüyor olabilirler Çünkü her yarışmadan sonra bütün cevaplar sorular İncelemeden geçtiğini sanıyorum ondan dolayı olabilir.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.