+18

Yapılması bedava olan güzel şeyler sence nelerdir?

Örneğin:Yürüyüş yapmak

18 0
34 yanıt   -  
+2

Mesela yapılması bedava olan güzel bir şey için örnek verecek olursam, sağlığımızı korumak adına spor yapmak hem bizi mutlu hissettirir hemde tamamiyle bedavadır. Bir çocukla gün boyu eğlenip gülmek, sizi daha huzurlu hissettirir ve tamamen bedavadır.

2 0
paylaş
+2

Bedava olarak en güzel şey bence gezmektir.Kimse sizden gezmek için bir ücret ödemenizi beklemiyor.O halde neden evde oturuyorsunuz ? çıkın bir sahile yürüyüş yapın gezin dolaşın keyfiniz yerine gelir.

2 0
paylaş
+1

Koşmak, gökyüzünü izlemek

1 0
paylaş
+4

Bence hem bedava olup hem güzel olan şey aşık olmaktır. Bedavadır ve çok güzel bir duygudur. Lâkin risk de gereklidir aşık olurken. Çünkü geri dönütün olumsuz olma ihtimali de vardır.

4 0
paylaş
+3

Gezmek. Ben mesela sabah bi çıkıyorum taa şehrin bir kenarı, oturup manzaraya karşı kitap okuyorum, müzik dinliyorum. Sonra ordan inip diğer tarafa geçiyorum, sahil havası muazzam geliyor. Başkaaa ; kütüphaneden kitap alıp sessiz ve huzurlu bir yerde okumak bedava mesela. Bisiklete binmek diycem ama almak için bir para veriliyor ama eğer elinde varsa o da bedava sonuçta :) Gidip bir yerlerde kafanı dinleyebilirsin yani özetle :))

3 0
paylaş
+2

Bir sürü güzel ve yapılması bedava olan şeyler var müzik dinlemek pasta yapmak yemek yapmak koşmak güzel bir film izlemek arkadaşlarla sohbet edip gülmek sevdiğin kişiye sarılmak bunlar hep bedava ve insanları mutlu eden şeyler

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Hava bedava. Rahatça nefes alıp verebiliyoruz. Allaha şükürler olsun.

2 0
paylaş
0

Uyumak en iyisi

0 0
paylaş
+2

Sevgi şevkattır

2 0
paylaş
0

Yapılması bedava olan şeyler spor yapmak mesela hem dinç tutuyor hepde daha uzun süre yaşıyorsunuz .Gezmekte var başka yerlerin tarihini öğrenirsiniz.kısacası yapması beda ola aktiviteleri yapmalıyız

0 0
paylaş
0

Bir yerden bir yere otobüs kullanmak yerine imkanınız varsa gideceğiniz yerlere yürümek kadar güzel bir şey yok.Hem sağlıklı hem de temiz hava almış oluyorsunuz.Düzenli yürüyüşte kilo verebiliyorsunuz.Daha çok şeyi inceleme imkanınız oluyor.Trafik derdiniz olmuyor.Hem gideceğiniz yere ulaşmış olup aynı zamanda kulaklığınızla müzik dinleyip ruhunuzu de beslemiş olabiliyorsunuz.

0 0
paylaş
0

Bir çok şey var yürümek ve yürürken müzik dinlemek .
Kitap okumak bunu açıkhava da yaparsan daha güzel olur .
Bisiklet sürmek spor yapmak
Arkadaşlarla sohbet etmek
Sevmek sevdiğine sarılmak sevdiğini mutlu etmek bunlar hem bedava hemde insanı rahatlatıp mutlu eden şeyler :)

0 0
paylaş
0

şu an sadece nefes almak kaldı ondan başka herşey yasak malesef.

0 0
paylaş
0

bedava olan şeyler sadece maneviyatta kaldı malesef

0 0
paylaş
0

Nefes almak, mutlu olmak, yürümek, eğlenmek, koşmak, spor yapmak gibi aktiviteler insanın bedavadan sahip olabildiği aktivitelerdir.

0 0
paylaş
0

Beslenirken sağlığa öncelik vermek, yeterli uyumaya özen göstermek, yoga yapmak, fiziksel etkinliklere hayatımızda yer ve zaman ayırmak, doğada zaman geçirmek, çocuklarla birlikte olmak, hayvanlarla yakınlaşmak, yürüyüşler, koşular, tırmanışlar, dalışlar, tohum ekmek, çiçek dikmek, ağaç dikmek, selamlaşmak, dua etmek, sohbet etmek, yerel bir tiyatroda oyuncu olmak, her gün en az bir güzel şey görmek ve bir güzel şey dinlemek için kendinize söz vermek, dinlenmek, okumak, yazmak da bedava. Hepsini çok güzel buluyorum. Daha önce de benzer bir soru sormuştunuz, oradaki yanıtım da fikir verici olacaktır diye düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

Namaz kılmak,Oruç tutmak

0 0
paylaş
0

Her şey para ile gerçekten ama piknik demek istiyorum tabii evden getirdiğimiz yemekleri paralı saymazsak.

0 0
paylaş
0

Hayal kurmak bedava ve ben bundan misliyle yararlanıyorum:) paralı olsaydı eminim katrilyonlar vermek zorunda kalabilirdim

0 0
paylaş
0

Günümüz dünyasında bedava olan ve yaptığımız zaman bizi mutlu eden çok az şey kaldı genellikle mutlu olabilmek için onlarca para harcar ve bu sonucunda da kısa bir mutluluk yaşadıktan sonra tekrar hüsrana düşeriz yaparken bizi mutlu eden şeyler Bence günümüzde sadece insanlara karşı duyduğumuz yani annemize babamıza eşimize dostumuza duyduğum Sevgi onlarla beraber geçirdiğimiz boş zamanlarımızda ki mutluluklarımız gibi sınırlı ölçüde bizi yaparken mutlu eden etkinlik kaldır

0 0
paylaş
0

Yapılması bedava olan en güzel şeyler bana göre yüzmek, spor yapmak, arkadaşlarla birlikte gezmek, muhabbet etmek gibi şeylerdir ve gerçekten çok keyifli vakit geçirilebilir.

0 0
paylaş
+1

Sevmek bedava. Bol bol sevin :)

1 0
paylaş
0

Valla nefes almak sağlık en güzel şeyler.Bisiklete binmek , yürümek ilk aklıma gelenler

0 0
paylaş
0

Yakın gelecekte paralı olmaz ise Aldığımız nefes bedavadır ve çok tatlıdır bizi hayatta tutar ciğerlerimize çektiğimiz nefes sayesinde hayattayız.

0 0
paylaş
0

Sevmek en bedava ve en güzel şeydir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.