+1

Yalanın hiçbir türlüsü güzel değil hiçbir türlüsünü insan yediremez kendine ama tabi büyüklüğüne küçüklüğüne göre de çizilen yollar değişir affedilmeyecek bir şey yaptıysa bunun üzerine yalan söylediyse bitirmek kaçınılmaz oluyor ama benim iyiliğim için küçük bir yalansa can acıtmıyor kimseye zarar vermiyorsa elbette bir tavır koyarım ama ayrılıkla sonlandırmam sanırım.. Kimse yalan söylemek zorunda kalmasa keşke ama öyle bir dünya yok gerçekten anı kurtarmak için tekrar altını çiziyorum kimsenin hayatına zarar vermeyecek üzmeyecekse yalan kaçınılmaz oluyor..

+2

Yalan dediğimiz şey şaka gibi bir şeyse onu da herhangi bir sorun olmaz şakalaşmak güzel bir şeydir ama yalan insanlara zarar vermeye başlamışsa ve de yaptıkları kötü şeyleri saklıyorlar sana o zaman kesinlikle ayrılırım uzak durun.

2 0
paylaş
+1

Tek bir yalan yüzünden bir ilişkiyi sonlandırmam, ona yalanı bıraktırıp, normal bir ahlak yapısına kavuşması için bir çaba gösteririm. Benim bir ilişkiyi bitirmem için ihanet ve namus eksikliği olması gerekir.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.