+1

olabilir günlük nefes vergisi falan.

1 0
paylaş
+1

Zaten nefes almak ücretli :( konut vergisi, çöp vergisi, çevre vergisi gibi vergiler nefes almayıda kapsıyor :).

1 0
paylaş
+1

Olmasını bekliyorum. Şöyle aylık bir tutar , tüm vatandaşlardan yakında alınmaya başlar diye düşünüyorum. Yoksa bu çarliston biberinin fiyatının düşmesi biraz zor. :)

1 0
paylaş
+1

Herkese aylık 3 adet don 3 adet atlet limiti filanda koyacaklar bunu geçersen 4 adet don alırsan vergisini ödeyeceksin bir grup var 7/24 nereden vergi alırız diye düşünen saçma saçma şeyler bulan çünkü kalmadı artık vergi alacakları yer ev satın alıyorsun 5 milyar para alıyor devlet evi satın alandan apartmanlardaki asansörden vergi alıyor sanki babası yaptırdı sosyal medya kanalı olanlar fenomenler geçmişe yönelik vergi veriyor aşırı derecede kıskanç bir iktidar var kendi yandaşları kazandığı zaman üstüne + koyuyor ama bir iş adamı varsa yandaşı değilse vay haline bunları yaparken eşinin E.Erdoğan elindeki çanta 49,900 dolar açın nette var 50 bin dolarlık çanta var eşinin elinde daha fazla yazmak istemiyorum ezan okunuyor şuan buna çanak tutanlar namaza gidecek abdestleri kaçmasın

1 0
paylaş
+2

Her şeyi ücretli yaptılar zaten mesela hiç bir zaman gecmedigimiz İstanbul'daki köprülerden vede geçitlerden ara alıyorlar zaten yani nefes almak ya paralı olmuş durumda yani burada yaşayacaksın nefes alacaksan bunları ödeyeceksiniz diyorlar.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.