+2

Yakın zamanda ap kurunda değişiklik olcak.Ahmetesor sitesi açıklama yaptı.Nisan ayında kurun yükseleceğini açıkladı.

2 0
paylaş
+3

bence yakın bir zamanda ap puanlarının artacağını düşünüyorum .çünkü 0,003 tl olduğu zamanlarda bir duyuru yayınlandı vede kış aylarında reklam gelirleri azalması sebebi ile kazançlar ap değeri azaldığı söyleniyordu .yaz aylarına doğru ben bunun ap değerlerinin artacağını düşünüyorum.

3 0
paylaş
+2

Ben kurlarda bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Her zaman artacak diye bir duyum çıkıyor fakat arttığı falan yok. Ama belki 2 ay sonra falan artabilir. Şans kısmet işi.

+2

Yakın zamanda ap kurunda değişiklik meydana gelir mi bende tam olarak heyecanla bekliyorum. Ama görünen o ki değişiklik meydana gelmeyecektir.

2 0
paylaş
+2

Dantesin açıklamasına göre Mart ayında değişik olmayacağını ama Nisanda AP kurunun değişebileceğini söylemişti. İnşallah AP kuru herkes için hayırlı olur.

2 0
paylaş
+2

AP değerinde değişme sanırsam nisan ayında meydana gelecektir. Sebebini bende tam olarak bilmiyorum. Umarım mayıs ayında uçuşlara geçer diyorum.

2 0
paylaş
+1

AP değerleri sanırım mayıs ayında artma meydana getirebilir. Bundan dolayı bizler de aplerimizi artırma yolunda adımlar atmalıyız. Bakalım sayılar daha da artacak mı.

1 0
paylaş
+1

Yakın zaman dediğimiz şeyde bir ay sonunda ap değerinde artış meydana gelmeye başlayacaktır. Bende o zaman en az olarak 200 kadar ödeme alırsam süper olur.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.