+2

Hava cayır cayır yanarken coss diye havuza atlamak bence en temizi :) boşver ruzgarı falan:)

2 0
paylaş
+3

Ilkbahar yağmurlarını çok severim. Hafif bir sıcaklıkla gelen yağmur gibisi yoktur. Hele de yağmurdan sonra gelen o toprak kokusu ve huzuru hiçbişeye değişemem.

3 0
paylaş
+4

Tabiki yağmurlu hava.yağarken yürümek (semsiyesiz) müzik tabiki olmazsa olmazimiz.yağmurdan sonra gelen toprak kokusu adeta huzur.hicbirseye değişmem

4 0
paylaş
+4

Yağmurlu havalar bana çok daha iyi gelmiştir. Cildimin hassas olması sebebi ile biraz güneşte kalmam bile kaşıntı, yanık ve alerji olarak geri dönüş yapıyor.

4 0
paylaş
+4

Kesinlikle yaz sıcağı. Vücudun güneşten alacağı d vitaminine de ihtiyacı var. Tabi ki güneşin dik geldiği zamanlarda değil. Yani öğle saatlerinde fazla güneşe maruz kalmak yarardan çok zarara sebep olabilir. En doğru zaman sabah 11:00 e kadar ve akşam üstü saat 16:00 dan sonra. :))

4 0
paylaş
+3

Yağmurlu hava inanılmaz mutlu eder beni kesinlikle yağmurlu hava

3 0
paylaş
+3

yağmur tabikide

3 0
paylaş
+3

Aslında ikisi de sıkıntı yağmur lu hava da ıslatmak var serin serin evde oturma keyfi de var tabi ama yaz havası olsa sıcaktan ne dışarı da nede evde Durulmuyor yağmurlu hava daha mantikli geldi bir anda.

3 0
paylaş
+3

Benim banko tercihim yaz sıcağıdır ama bu yağmuru elediğim anlamına gelmiyor.. Mevsim hep yaz olsun ama yaz yağmurları da yağsın :-) Yağmuru da çok severim ve zaten yazdan ayrı olamayacağı 'yaz yağmuru' kavramıyla karşımızda durmaktadır!

3 0
paylaş
+2

Yazın sıcağı insanı bunaltıyor. Serinlemek için çok şey yapıyoruz, bazen bu bile yetmiyor. Yağmur yağsa da ortalık serinlese istiyoruz. Yağmurlu havayı severim. Yağmur yağarken altında ıslanma çok severim.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.