+2

İyi olmamış

2 0
paylaş
+2

Bence çok az kişi gunde 80 sorudan fazla cevap yazıyordur sorulan sorulara. 80 soru cevaplama hakkı da bence fena değil.

2 0
paylaş
+2

Çoğu kişi sadece cevap veriyordu.Cevabı biten sorulara yönelir.Böylelikle soru cevap dengesinin sağlanması açısından verilen cevaplara sınırlandırma gelmesi iyi olmuş diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+3

Seviye sisteminin bir anlamı olmuş oldu böylece. Uzun süredir sitede aktif olan kişilerin bir ayrıcalığını olması gerekiyordu. Hem daha fazla soru ve cevap hakkı kazanmak isteyen kişiler için teşvik edici bir uygulama olmuş bence. Kazanç konusunda bir farklılık olsaydı haksızlık olabilir, itirazlar ortaya çıkardı.

3 0
paylaş
+1

Platformun bi anda para kazanç haline gelip bonuslar ap ler için sacma şeyler yapılmasından iyidir her cümleni boşa gitmesin diye düşünüyosun artık.

1 0
paylaş
+1

Önceden seviye boş boş bekliyordu. Böyle yaparak o seviyeleri aktif hale getirdiler. Böyle limit koymaları çok güzel oldu. Bzı üyeler daha çok kazanacam ayağına cevaplarda veya soru soracağında saçmalıyorlardı. böylelikle bu saçmalığın önünü kesmiş oldular.

1 0
paylaş
+2

Seviyesi düşük olanlar için kötü olmuş ama bence yine de güzel bir uygulama bu. Şahsen bana yetiyor da artıyor bile. Hem geyik sohbet kategorisinde cevap yazınca hakkımız da eksilmyor. En azından cevap verirken sorulara karşı seçici davranıyorum.

2 0
paylaş
+1

Cevap baya var da sorularim 48 adet ona biraz gıcık oldum açıkçası. Cevap sayısı bana yeterli tabi seviyeyle de ilgili. Bu durumda biz eskiler şanslı oluyoruz.

1 0
paylaş
+1

Bence güzel bir uygulama tabi kalite için yine yetersiz, insanlar bu sefer de cevap hakkını doldurmak için yazıyorlar. Bu asıl seviyeleri ayırt etmek için yapılmış, yarışmalarda bu şekilde olacaksa cevabı az olan üyeler memnun kalmayacaklar bence.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.