+2

Aha geldi benim sorular.. En sonki ilişkim :) . Valla tepki verseniz de bir işe yaramıyor. Kendisi ve keyfinin kahyası karar vermişler .. Elimden bir şey gelmedi ısrar ettim o kadar emek var dedim dinlemedi bile.. 1 gün koskoca seneler silinip atılabiliyormuş.. Sevgisinin içi boş olduğunu buradan anladım..

2 0
paylaş
3 yorum
+1

Demek ki sevmemiştir uzun süre beraber olup sonra ayrılmak istiyorsa bir sebebi vardır ya sevmiyor yada aldatıyor başkası var.bunun gibi çeşitli sebepler olsbilir yol vereceksin gitsin herkes layığını bulur olmuyorsa olmaz uzatmanın anlamı yok.zorla sevgi olmaz.

1 0
paylaş
+1

Kapı açık. Bu hayatta kimsenin kulu kölesi olmayacaksın. Dünyaya tek geldik ve tek gideceğiz. Sevmeyen insanı yanında tutmaya çalışarak yalnızca kendine zarar verirsin uzun vadede. Hayat sırf sevgi veya ilişki demek değildir. Mutluluğu çok farklı kavramlarda yakalayabiliriz. Yeter ki kalpte istek, fizikte ve ruhta sağlık olsun.

1 0
paylaş
+1

Alırdım karşıma adam gibi konuşurdum. Derdin ne senin ne zorun var diye sorardım. Gerçekten istemiyorsa hakkımı helal edip helallik isteyip sessizce uzaklaşırdım. Bir daha dönmemek şartıyla..

1 0
paylaş
+1

İki senelik bir ilişkim bitti yaklaşık bir sene önce. Hep beraberdik ve bu bir zaman sonra onu sıkmaya başladı, iki seneden sonra “sıkıldım” diyip bunaldığını söyleyip ayrılmak istedi. Üç hafta sonra eski sevgilisine geri döndü. Ona ne kadar emek verdiğimi bir ben bir Allah bilir. İlişkimiz için, sevgim için çok uğraştım ama asla değmedi. İki seneyi silip bambaşka bir ilişkiye başladı ve bu ona hep normal geldi. Bir insanın içinde varsa engel olamıyorsunuz. Ne kadar oturup düzgünce konuşursanız konuşun karşınızdakinin aklı fikri başka birindeyse sökmüyor. Gerçekten sevmişse sizi bu uzun ilişki boyunca, ayrıldıktan sonra geri döner arkadaşlar. Dönmüyorsa ya başka biri vardır ya da harbiden değmemiştir onca zamana.

1 0
paylaş
+1

Ilk sevgilimle bir yıl süren bir birliktelimiz oldu. Hersey çok güzel gidiyordu. Bir anda artık ayrılmalıyiz dedi. Bir saat önce seni seviyorumlarla başlayıp güzel bir konusma yapan insan bir saat sonra hersey yalandi bitsin dedi ve bitti. Bende tabi ilk ilişki ağladım ama öyle böyle değil. Şimdi sadece gülüp geçiyorum.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.