+5

Uzaktan birine aşık oldunuz mu?

    -   İlişkiler
5 0
9 yanıt   -  
+2

Oldum imkansız aşk Dı oda

2 0
paylaş
+2

Uzağı bilmem ama en yakın arkadaşa aşık olmak da imkansızlardan biridir

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Evet oldum

2 0
paylaş
+2

ben inanmıyorum uzaktan aşka yada araya mesafe giren ilişkiye insan yanında olabildiğine tutunur güvenir uzaktan nerede napıyor telaşı aslında vakit kaybıdır benim gözümde böyle bir aldanışa kapılmaz umarım kimse

2 0
paylaş
+1

Uzaktan konuştuğum kişilere başta değer veririm fakat bu aşırı bir değer olur. Her insanı sevebilirim. İnsanların kötü yanlarını görmeyi pek istemem. Kolay kolay nefret etmem. Fakat iyi niyetimi suistimal ederse, yine nefret etmem fakat uzaklaşırım o kişiden, bitiririm kafamda. Yani evrendeki her şeyi sevebilme potansiyeline sahibim. Hoşlanabilirim, karakteri karakterime uyuyorsa ya da en azından istediğim güveni verirse o kişiye bağlanabilirim. Yalnız duygularımı fazlaca kontrol ettiğim için çok kolay aşık olmayabilirim. Olsam da geç fark etme olasılığım vardır. Zaman ve sabır ister.

1 0
paylaş
1 yorum
0

Evet Aşık oldum.

+2

Uzaktan aşık olmak siyahla beyazın bir arada olması gibi karışık bı durum. Hem korkutucu hem güzel. Belki sadece o kişinin yazdığı satırlardan belkide sadece telefondan duyduğun sesinden etkilenip aslında kafanda yarattığın bir imaja aşık oluyorsun. Bir gün görüp görmeyeceğim belli değil. Bir bilinmezlik var bu aşkta.. Ama tatlı bir yönünün olduğu aşikar. Çünkü bir insan hoşlanma.. sevgi ve aşkı içinden hisseder. Bu ona mutluluk veriyorsa.. mesafeni de pek değeri olmaz. Sonuç olarak bir duygusal olarak karşılık var. Bir tutam huzur veren algı ve hisler var. Sonuç olarak mutlu oluyor bir sesle veya mesajla.. Ama bazen de çok merak uyandıran bir hasrette olur. Ne yapıyor kiminle.. ses yok falan derken ufaktan bir ızdırap çekiyor insan.. Buda madalyonun öbür yüzü.. Yani siyah ve beyaz.. en iyi cevap olsa gerek..

2 0
paylaş
+1

Çok güzel ve bi okadarda tatlı birine aşık oldum.

1 0
paylaş
0

Ayy evet DUSŞGSYİDİHFİHSTPSŞGSİHSŞDPDĞUSİJSİHEĞUDĞYSYŞSİYS
8 yaşındayken falan

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.