+7

Uyurken kurulan hayaller...

Kimisi uykuya dalmak için kimisi de uyumamak için hayal kurar. Kurduğunuz hayaller sizi "uyutuyor mu?" yoksa gözlerinizin daha çok açılmasına mı sebep oluyor ?

  Ataberkky   -   Geyik-Sohbet uyku hayal
7 0
13 yanıt   -  
+2

Uyurken kurulan hayaller kdar güzel bişi yok heleki kulağında kulaklık takıloysa müziğin etkisi ile birlikte dalmadığın kurmadığın hayal kalmıyor. Bazı insanlar yatağa yatar yatmaz uyuyorlar nasıl uyuyorlar anlamıyorum. Hiç mi dersin yok hiç kuracak hayalin yok. Ben şahsen ytağa yatmamla hayal kurup ordan oraya geçip uykuya dalmam yaklaşık 1 saati buluyor

2 0
paylaş
+1

Bende hayal kurmadan uyuyamam hayal kuruyorum hayalin başında uyuyorum ama rüya falan yok , genelde uyurken kurulan hayallerde yolculuk hayali oluyor.

1 0
paylaş
+2

Olaylar olaylar. Efsane bir hayal gücüm var bence. İnan her akşam bir seri roman yazıyorum kafamda. Şöyle bir değerlendirsen çıkar mı çıkar ha. Deli gibi yazıyorum işin kötüsü rüyada da devam ediyorum bazen yetmiyor kalkınca uyanınca yani yine devam ettiriyorum o da yetmiyor tekrar uykuya dalınca mesele zaten kendiliğinden devam ediyor yine :)

2 0
paylaş
+1

Çok güzeller ya

1 0
paylaş
+2

Benim hayallerimi bu aralar KPSS sınavından sonra atanarak öğretmenlik yaptığımı köy okullarında görüyorum minik kalpleri geleceğe taşıyacak sağlam bilgilerle donatıp şehirdekilerle yarışacak duruma getirmek benim hayalim

+1

Hayal kurmayı beceremeyenler arasındayım. Ben daha çok plan-program yapabiliyorum. Hele uyumak için yatmışsam, onu da yapmıyorum. Uyumak için yattığımda aklıma birşey gelirse, onu enine boyuna düşünebilmek için yataktan çıkıyorum veya düşüncenin zihnimden geçmesini bekleyip kıymetli uykuma hemen dalıyorum.

1 0
paylaş
+1

uyurken kurduğum hayaller cok güzel oluyor maceralarla geçiyor aksiyon drama korku her şey ama nedense hep başrolde ben oluyorum ve cok heyacanlı geçiyor

1 0
paylaş
+1

Gelecek ile ilgili iş, sağlık ve para döngüsü içinde hayaller kurarım.

1 0
paylaş
+2

hayaller uyutmuyor da uyumadan önce böyle güzel şeyler düşüneyim diye hayal kuruyor insan.. o geçiş döneminde en son akılda güzel bir şey kalsın diye...

2 0
paylaş
+1

Uyumamak için hayaller kuruyorum zaten uyurken hayal kurmak güzel olmuyor. Bir şarkı açarım o zaman son ses kulaklık sevdiğim şarkıları açıp, hayaller kururum gerçek olma ihtimali var gibisinden imkansız şeyler kurmuyorum.

1 0
paylaş
+1

Hayallerimiz olmasa uyku çok kısa sürerdi bir gecede yaklaşık 4-5 rüya görürüz bu da bir hayaldir. Mesela yastığa sarılarak uyuyan insanların özlediği birileri vardır.

1 0
paylaş
+1

Gerçekleşmeyen düşünülen şeylerdir..

+1

Benim en iyi hayal kurma yolum yürürken çok güzel haya kurarim yatağa girdigimde sadece uyurum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.