+1

Radyasyon yaydığı için bilgisayar ve telefonla aynı odada bile uyumamak gerekiyor.Ama çoğumuz alarm kuruyoruz yada yatmadan önce telefonla uğraştığımızdan baş ucumuza koyuyoruz.Oldukça zararlı.

1 0
paylaş
+2

Ben uyumadan önce telefonu masaya bırakıyorum kapatıp uzakta olursa zararı yok ama yakında olursa radyasyon yayıyor bence çok zararlı diye düşünüyorum yaşlanınca kansere yada büyük bir hastalığa yakalanma riski var o yüzden çok dikkat etmek lazım he kulak takip koyarsanız onunda fazla zararı olmaz he bu arada herkese bol kazançlar dilerim destek olana elimden geldiği kadar herkese destek olmaya artık çalışacağım takip edeni de takip ederim herkese iyi günler

2 0
paylaş
+2

Malesef başucumda bırakıyorum .

2 0
paylaş
+3

Yatmadan önce yattığım yetin aşağısına koyarım. Çünkü sabahları erken uyanacağımda uzaktan duyamayabileceğim için biraz yakınıma koyarım.

3 0
paylaş
+4

Ben başucuma malesef ki alarım kurduğum için tabi zararlı radyasyon yaydığı için.

4 0
paylaş
+3

en azından 5 metre uzağımızda olması gerekir radyasyon ürettiği için ve evde kaktüs tarzında bitki varsa radyosyonu çekiyordur

3 0
paylaş
+4

Rasyasyon yaydığını söylüyorlar ama ben bir de yanımda kaktüs yetiştiriyorum radyasyonu nötrlediğini düşünüyorum ama inşallah doğru bir kanıdayımdadır. Diğer türlü durumlar sıkıntılı ama siz yine de yastığınızın ucuna felan koymayın zararlı gereği yok .

4 0
paylaş
+3

Genelde başımın ucunda şarjda olur hep ama radyasyon yönünden tehlikelidir ve mümkün olduğunca bizden uzakta bir yerde durması gerekir sağlığıyla oynamak istemeyen mümkün oldukça kendinden uzakta tutmalı ama malesef ben bunu yapamıyorum

3 0
paylaş
+2

Kesinlikle telefonunu uyurken baş ucuna veya yastık ucuna koyma

2 0
paylaş
+3

Masada başımın ucunda olur zararlı olduğunu da biliyorum ama alarm kurduğum için orda duruyor

3 0
paylaş
+4

Maalesef ki ben geceleri direkt kafamı koyduğum gibi uyuyamıyorum nedense bilmiyorum telefonu elime alıyorum azıcık Ahmet'e sor da takılıyorum güzel sorular varsa onları cevaplayıp uyumaya çalışıyorum ve büyük ihtimalle uyuyamıyorum gözlerim kapalı ama Zihnim açık oluyor sonra ben de telefondan YouTube'dan videolar açık eğlenceli şeyler diyorum bir süre sonra Gözlerim ağrımaya başlıyor ve kendiliğinden kapanıyor ben de sadece dinliyorum ve uyumaya başladım yavaş yavaş Yani bir bir anda çıkan çıt sesi ne direkt uyanıyorum zıplıyorum Hatta ne oluyor diye ama geceye doğru telefondan eğlenceli videolar açıyorum sesini ortaya ortaya alıyorum Sonra yastığımın üstüne koyuyorum Pardon altına kafamı da telefonun olduğu yere koyup dinleye dinleye mışıl mışıl uyuyorum sonra sabah kalktığımda Telefonumun şarjı bitmiş oluyor

4 0
paylaş
+2

Yattığımız odada bulundurmuyoruz. Salonda televizyonun önüne ya da en çok mutfakta buz dolabının üstünde bulunduruyoruz. Yattığımız odada bulundurmak radyasyon açısından çok zararlı.

2 0
paylaş
+3

Yakınında olması zararlı , yastığımın altına koyuyorum ya da yanımdaki komidinin üstüne . Her türlü zararlı.

3 0
paylaş
+3

Bilir kişiler uyuduğumuz oda da olmamasını söylerler ama ben hayatta telefonum yanında olmadan uyuyamam yaptığımın yanına koyarım telefonumu

3 0
paylaş
+3

Çalışma masamın üzerine bırakıyorum. Malum alarmı kuruyorum yakınımda olması gerekir.

3 0
paylaş
+2

Telefonumu baş ucuma koyuyorum çok sağlıksız ama mecbur yanıma koyuyorum. Telefonumu da titreşime alıyorum. Biri ararsa ya da mesaj atarsa hemen uyanıyorum.

2 0
paylaş
+3

Ne yazık ki ben de cep telefonumu başucuma koyuyorum ancak bu çok zararlı bir durum. Çünkü bilgisayar, cep telefonu, oyun konsolları ve televizyonlar radyoaktif olup bizlere içlerinde elektrik akışı sağlandığı sürece radyasyon yaymaktadır. Uzun süreli radyasyonların da vücudumuz açısında kalıcı hasarlara yol açma olasılığı oldukça yüksek. Bu duruma çok dikkat etmemiz gerekiyor.

3 0
paylaş
+2

Zararlı olduğunu okumuştum. Telefon radyasyon yaydığı için kalp ritmine etki ediyormuş. Telefonu başımdan uzak, elimin uzanabileceği yere koyuyorum.

2 0
paylaş
+2

Artık kendimden olabildiğince uzağa, çanta içi, dolap içi veya çekmece içi gibi bir yere, kapatarak bırakıyorum. Yastığımın üzerinde telefonla uyuduğum günlerin inadına yapıyorum bunu biraz da. Aslında sağlık yönünden bir çok riskleri olduğunu bildiğim için sadece uyurken değil, kullanmadığım zamanlarda da bedenimin yakınlarında olmamasına dikkat ediyorum.

2 0
paylaş
+2

Uyumadan önce genelde telefonumu şarja takarım saatimi kurarım ve başucuma koyarım kafama çok yakın bir yerde değildir Çünkü bu telefondan yayılan sinyaller bize zarar verir aynı zamanda şarja takılıp yatılması da pek iyi değildir ama maalesef sabaha %100 1 şarj ile uyanmak istiyoruz bu yüzden de şarja takılı bırakıp Öyle yatıyoruz Aslında doğru değil.

2 0
paylaş
+2

Normal şartlarda telefonu yattığımız odada bile tutmamamız gerekmektedir çünkü çok fazla radyasyon yaydığı için insan sağlığına zararlı oluyor. Ben sabah kalkabilmek adına alarm kurduğum için genellikle telefonumu şarja takar ve baş ucuma yastığımın altına koyarım. Eğer uzağa bir yere koyarsam alarmı duymam ve uyanamam bu yüzden yastığımın altına koymak zorunda kalıyorum.

2 0
paylaş
+2

Yakınımızda olması elbet zararlı ama sabahın erken saatinde kalkmak içinde yanımızda olması gerekiyor.

2 0
paylaş
+2

Uyumadan önce cep telefonumu şarj alır vaziyette yatağımın yanındaki komidinin üstünde bırakıyorum sabaha kadar, kesinlikle yanlış bir davranış bunun bilincinde olmama rağmen bunu yapmaya devam ediyorum. Bunu yapmamın sebebi, gece acil bir telefon gelebilir düşüncesi ve sabah uyananmam için kurduğum alarmı duyabilmek için. Doğrusu, cep telefonları kapalı vaziyette bulundurulup kişiden uzak bir yerde bırakılmadılır aksi takdirde cep telefonunun yayacağı radyasyon kişinin ileride ciddi rahatsızlıklara yakalanmasına sebep olabilir.

2 0
paylaş
+3

Ben elimde bile uyuyup kalıyorum sonra yatağımın neresinde oluyor hiç bilemem ))ama sağlık için çok zararlı olduğunu biliyorum ama yine de kendimden uzak tutamıyorum

3 0
paylaş
+3

Aslında radyasyon yaması nedeniyle sağlığa çok zararlı. Odanın dışında tutulması en güzeli. Odanın dışında tutulamıyorsa da bulunduğumuz yatağa uzak bir noktada tutmak gerekir.

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.