+1

ev daha rahat psikolojik olarak ama para çok gidiyor , yurt sinir hastası olursun ama maddi olarak daha iyi. Ben evde kaldım

1 0
paylaş
+1

Başına buyruk biriysen evde kalman daha mantıklı.

1 0
paylaş
+1

Yurt daha mantıklı çünkü yemek var aç kalmıyorsun odandakiler de iyiyse gayet güzel geçiyor

1 0
paylaş
+1

Bu soruyu ben de çok soruyorum. Aslında ikisininde iyi ve kötü yanları var bence . Bu yüzdem seçim yapamıcam ama keşke her ikisinimde ortak bir şeyi olsa

1 0
paylaş
+1

tabikide evde kalmak

1 0
paylaş
+1

bence arkadaşların iyiyse ev degilse yurt seçimi siz yapın

1 0
paylaş
+1

İlk 2 sene yurt daha uygun bence. Tabı yurdun durumu özelliklerine bağlı olarak değişir. ilk senelerde hem çevre hem bi soru kafaya takıldığında yada bi araştırma yapıldığında farklı branslarda okuyan arkadaslar elde edebılırsın. ama notlar da sorunsuz ıse 3. seneden sonra eve de cıkılabılır :)

1 0
paylaş
0

Yurtta kalmak daha mantıklı çünkü yemek ısınma fatura kira temel malzemeler gibi derdinolmuyacak.

0 0
paylaş
0

Yurtta kalmak daha mantikli herseh serbest aile baskisi yok ozgursun

0 0
paylaş
0

İlk zamanlar yurtta kalmak en mantıklısı çünkü üniversite hayatına atıldığın ilk adım şehir dışında tek başına yaşantının ilk adımı onun için ev insanı çok yorar hemen her şeye adapte olunmaz okula adapte olayım derken ev ve ev işlerini düşünmek çok çabuk yıpratır insanı onun için okuldaki hayatını rayına oturttuğun an kendinden emin olduğun an ev işlerini düşünebilirsin ama acele etme tek başıma evimde yaşıcam diye zaman bırak derim yoksa gerçekten yorar insanı çabuk tüketirr..

+1

Ben yurtta da kaldım evde de, ikisini de seviyordum ama sanırım yurtta kalmak seçim değil daha çok zorunluluk her zaman, ev daha rahat her konuda, yurtlar kalabalık, yemekler sıkıntı olabiliyor.

+1

Ev psikolojik olarak daha rahat ama sorumluluklar daha fazla yani hakkından gelebiliyorsan en iyisi ev

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.