0

Ülkemizde asgari ücret ile nasıl geçinilir?

https://blog.sorhadi.net/3143-asgari-ucret-ile-nasil-gecinilir/
ne diyorsunuz, yazıda yazılanlar dogru mudur

    -   Ekonomi
0 0
5 yanıt   -  
+1

Bu maaşla geçinmek çok zor bence.Bizim durumumuz iyi olduğu halde yani gelir durumu iyi olduğu halde zor geçiniyoruz asgeri ücret alanlar nasıl geçiniyor acaba?Helede şehirde yaşayan aileler.Umarım bu sorun artık çözülür.

1 0
paylaş
0

Geçinemesin

0 0
paylaş
0

mümkün değil

0 0
paylaş
+1

gecınemezsın ..cok komık . dusunsene ınsanlık ılk zamanlarında kapıtalıst sıstem dıye bırsey mı vardı dogarsın dogada yasamayı ogrenırsın yemek senın su senın ıstedıgın gıbı sımdı .ınsan hayatını kolaylastır dıye ıcımızden sectıklerımız kendılerını fıravun gorup egoya bak Allahın vermıs oldugu hayatı onların cızdıklerı sınırlar ıcerısınde yasıyorsun veya yasayamıyorsun!. bu halkın bunları ustekılerı yuzde bırın yuzde 99un hayatını hıce saydıgı horgordugu bu zaatları uyandırması gerek!..bu toprak bu su sogan patates demır komur. ne varsa halkın ..sen sadece işletiyorsun patron ey devlettekı en buyukten en kucuk memuru! .sen ınsanın hayatını kolaylastırmak ıcın oradasın somurmek ıcın degıl!. kendını ve sulalenı yasatmak ıcın degıl halkın sırtına bınerek.

1 0
paylaş
0

Dİyelim ki istanbulda yaşıyorsunuz kira en ucuz 1000 tl doğal gaz 300 mutfak gideri 200 elektrik 100 su 100 internet 100 ve bunun içerisinde kıyıya kenara kalan borçları ödemesi var bunların da aylık ödemesi en az 500 size geriye kalan 24 tl Allah bereket versin. NET

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.