+2

Ülkemiz de Suriyeli istiyor muyuz?

Ülkemiz de Suriyeli istiyor muyuz?
  BUSRAUZUN   -   Güncel
2 0
7 yanıt   -  
+3

Ülkemizde hiç kimse Suriye'lileri istemiyor. Kendi ülkelerine gitsin istiyorlar ama biz Suriye'ye gitmiş olsak, onlar bize aynı şeyi yapmış olsa bilmiyorum biz ne yapardık.

+2

Bence mevzu ülkede bulunan Suriyelilerden daha çok ülkenin kendi içerisinde bulunduğu adaletsiz durum ve bu adaletsizliğin dışarıdan belli sayıda gelmesi gerekirken ya da parça parça gelmesi gereken Suriyeli vatandaşların bir anda ülke içine girmesi üstüne kendi ülkende daha iyi şartlar altında bulunmasından kaynaklanan bir durum. Eli ayağı tutan her Suriyeli destek alabiliyor, vergi ödemiyor, sağlı koşullarından yararlanıyor fakat sen daha maaşını almadan yarısını vergi sisteminden dolayı cebinden alıyor, sonra yediğin içtiğin her şeyde yüzde 18 lik vergi dilimi ve her geçen gün artan zam oranları. Kısaca mevzu Suriyeli olmak değil.

2 0
paylaş
+3

şahsen ben istemiyorum yaşlıları,kadınları,çocuklar dursun tabi ama genç erkekleri gitmeliler

3 0
paylaş
+2

Şahsen ben yobaz olanları insanı kendine acındırıp sonra da pişman edenlerini istemiyorum.

2 0
paylaş
0

Ailesini bıraktıktan sonra eli silah tutan tüm erkekler vatanı için savaşmaya gidebilir. Hani vatanını kaybetmiş ve burada da keyif sürüyorsa bu vatan hainliğine girer. Bunu hiç kimse istemez. Benim şahsi kanaatim kadınlar ve çocuklar kalsın erkekler vatanı için savaşsın.

0 0
paylaş
0

tabikide hayır biz kendi ülkemizde sadece kendi türklerimizle yaşamak istiyoruz

0 0
paylaş
0

adamlar burada rahata alisti ama artik donmeliler

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler