+2

Çok göreceli bir soru olmuş. Ben nadir de olsa bazı filmleri beğeniyorum.

2 0
paylaş
+1

Kesinlikle evet.İzlemesem de hiç sadece fragmandan gördüğüm kadarıyla oldukça başarılılar bence.

1 0
paylaş
+1

hayır çünkü korkutmalar çok saçma sahneler var

1 0
paylaş
+1

Yerli film ya da dizi izlemem.. Korku filmini zaten tür olarak hiç sevmem ve izlemem.. "Türk korku filmi" ifadesi ise beni gayri ihtiyari gülümsetiyor! Aklıma nedense "Dünyayı Kurtaran Adam" geliyor.. Sanırım ikisi de bana gülünç geldiğinden olsa gerek!

1 0
paylaş
+1

Ancak cinlerle ilgili film çekiyorlar.Evet gerçeğe yakın şeyler ama bir yerde bir eksikleri var.

1 0
paylaş
+1

Türklerin yaptığı korku filmleri çok saçma sapan birşey oluyor komedi filmi gibi neredeyse. Yabancıların yaptığı korku filmi gerçekten korku dolu flim oluyor.

+1

bence değiller abartı ve saçmalıktan ibaret sonuç ta korku film mi gerçekten saçma.

1 0
paylaş
+1

Yorumlardan Okuduğum kadarıyla Türklerin yaptığı korku filmleri nedense beğenilmiyor yabancı ülkelerin yapmış olduğu korku filmleri ile kıyas sanıyor ama şöyle bir gerçek var bu unutuluyor yabancı ülkelerin çevirdiği korku filmlerinde harcanan paraların değeri çok yüksektir bizim ülkemizde ise filmleri bu kadar büyük bütçeler ayrılamıyor yine de buna rağmen Bence hiç fena filmler yapmıyoruz ence İdare eder güzel yani.

1 0
paylaş
+1

Türkiye de film sektörü gelişmekte gerçekten ciddi bütçelerle kaliteli filimler çekilmekte ama korku filimleri için aynı şeyi söylemek mümkün değildir birazda daha zamanı var galiba teknik ve uygulamada dünya sinemasına göre eksiklerimiz var

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.