+2

Yıkılmaz. Ama büyük hasar alır.

2 0
paylaş
+3

Türkiye'ye herhangi bir şey olduğu zaman İslam dinine de herhangi bir şey olacağını zannetmiyorum yani Allah-u Teala ayet göndermiş dinin koruyucusu kendisinin olduğuna dair Yani herhangi bir ülkenin yıkılmasıyla herhangi bir şey olacağını düşünmüyorum Osmanlı zamanında da Osmanlı'yı diyorduk ama maalesef öyle değilmiş.

3 0
paylaş
+2

Batıda müslüman demek Türk demek gibi bir şeydir. Bu yeni dönemde dünyanın hedelerinde Türk ve müslüman olacak gibi duruyor. Çünkü ikiz kuleler saldırısında hedef tek müslümanlar olarak belirlenmişti. Bu alçak terörist hedefe Türkleri de koymuş durumda buradan çok büyük dersler ve önlemler almak gerekir.

2 0
paylaş
+2

Din her yerde ve her kisinin inanciyla alakali oldugundan kisi kendi dinine sahip cikip muslumanligi koruyup muslumanligin getirdigi sartlari en iyi yerine getirmekle gorevlidir. Turkiye yikilirsa muslumanlik bitmez. Sadece muslimanlikla turklugu bir arada tutan bir inanis oldugundan ve gunumuzde muslumanlikla turkiyenin bagdastirildigindan kaynakli bir algi vardir. Turkiye yikilirsa muslumanlik daimi olarak devam edecektir. Fakat muslumanligi turkiye kadar savunan olurmu bilemem.

2 0
paylaş
+1

Hayır tabiki yıkılmaz. Din Allah'ın dini onu koruyacağını kendi vaat ediyor. Kendi sorularınıza popülarite için dini karıştırmayın. Din ne milletlere ne de devletlere bağlıdır. Bir insanla dini neşet ettiren Allah onu koruyamaz mı zannediyorsun.

1 0
paylaş
+1

TÜRKİYE YIKILIRSA İSLAMİYETTE HASAR GÖREBİLİR NEDENİ İSLAMİYETİN EKONOMİK GÜÇLÜ DEVLETİ TÜRKİYE KALKINMADA EN İYİ OLDUGU İÇİN BÜYÜK HASAR GÖREBİLİR SAVUNMASIZLIKLARA YOL AÇABİLİR.BU YÜZDEN İSLAMİYET BÜYÜK HASAR GÖRECEKTİR.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.