+1

yerle bir oldu domates bile 10 tl oldu

1 0
paylaş
+1

Bu şekilde giderse iyi olucak diyemem. Çünkü gidişat belli. İş yok para yok. Enflasyon var. Siyaset çok karışık. İşsizlik aldı başını gidiyor. Dolar bı iniyo bu çıkıyor. ABD'nin bi Tweet'i ile ülke ekonomisi yerle bir oluyor. Buna rağmen hâlâ baş kaldırmaya çalışıyoruz.

1 0
paylaş
+1

ALLAHIN İZNİYLE UEFA 1. LİĞİNE

1 0
paylaş
0

Günümüz şartlarında devam ettiğimiz sürece 5 yıl sonra bugünden beter olacağız. Üretim sıfır,enflasyon tavan,alım gücü çok düşük vs.

0 0
paylaş
0

Ben birçok ekonomisi diye takip ediyorum YouTube Twitter gibi yerlerden ve hepsini söylediği aynen şöyle Bu ekonomik sıkıntılar en az 5 yıl daha devam eder diyorlar Yani 5 yıl sonra normale dönüp bir şeyler yapmaya başlarız diyorlar O da tahminlerine göre ileriye doğru daha neler görürüz onu bilemem tabii ki

0 0
paylaş
+1

Türkiye'nin 5 yıl sonraki ekonomik hali, içler acısı durumda olacak.. Enflasyon zaten patlamış durumda.. İthalat ihracatı her ay eziyor.. Bütçe açığı kara delik gibi.. Üretim cılız, kaynak yok, yatırım yok.. Milyonlarca işsiz var.. Elde avuçta ne varsa yabancılara satıldı.. Tabloyu tersine çevirecek bir gelişme de söz konusu değil.. Kısaca şöyle diyebiliriz: Kötü günler geride kaldı, çok kötü günler bizi bekliyor..

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler