+1

Türkiye adalet sistemi çok eskilerden beri istenilen düzene gelmemiştir. Bir de bu yargı sistemini fetöv terör örgütü ele geçirmiş olduğu günden beri bir türlü sistem tam oturmadı. Mutlaka yargı bağımsızlığı gerçekleştirilip, mahkemelerin Türk Milleti adına karar verecek duruma getirilmesi gerekir.

1 0
paylaş
+1

Tam doğru çalışmıyor. Fakire sözleri geçiyor, zenginlere ise adalet işlemiyor. Lakin bozuk saat hesabı yılda bazen bir kere doğruyu gösteriyor.

1 0
paylaş
+1

Türkiye de adelet olsaydı fetö alırlardı

1 0
paylaş
+1

Türkiyede adalet sadece kadın ismidir.Ergenekon dediler suçsuz insanları senelerce içeri attılar sonra bu insanların suçsuz oldukları ortaya çıktı.Hapisanede hasta oldular hastane köşelerinde üzüntüden yatalak hale geldiler.Suçsuz insanları siz içeri atarsanız bunun hakkını her iki tarafta da ödeyemezsiniz.

1 0
paylaş
+1

Türkiye de adalet diye bir şey yok ve hiç bir zaman da olmadı. kim iktidara geldiyse yargıyı kendine göre şekillendir. hiç bir zaman bağımsız yargı olmadı. zamanında bir dspli adalet bakanı yargıya solcuları doldurmasının üzerine sorulan bir soruya ne yapacaktım ülkücüleri mi dolduracaktım demiş. Türkiye'de hep bu kafa hakim. bugün de ak parti yargıya kendi adamlarını dolduruyor. yargıyı kendine göre dizayn ediyor. Türkiye'de adalet yok Türkiye'de bağımsız yargı yok.

1 0
paylaş
+1

Adelet yok denecek kadar az

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.