+2

Türk usulü tamir nedir?

    -   Eğitim
2 0
10 yanıt   -  
+1

Türk usulu tamir bozulan ve çalışmayan bir eşyayı tokatlamak sureti ile çalıştırmaya çalışmaktır arada sırada işe yarasada genel olarakta tamir eşyanın kırılması ile biter.

1 0
paylaş
0

Türk usulü tamirin ilk hamlesi aç kapa yapmaktır. İşe yaramazsa fiş pirizden çekilir fişe pirize 1 kez kuvvetlice üflenir tekrar çalıştırılır. Olmaz ise üstüne sağına soluna elinizin avuç kısmı ile serçe vurulur hiç mi olmadı asla işin ehli birine başvurulmadan içi açılır ve fazla parça var diyerek toplanır.

0 0
paylaş
0

eşyaya vurmak :)

0 0
paylaş
+1

eline alır sağına soluna bakar yavaşca bütün parçalarını tek tek söker tekrar sagına soluna bakar bi kac parçayı yerinden çıkarır bi güzel temizler sonra bi besmeleyle parçaları yerine koyar sökülenler birleştirir hatta bir kaç vida yeri zorlamaylakırıldığından bantlar ve böylece tamir işi biter ve çalısması beklenir 2 saat sonra zil çalar tamirci gelmiştir .:)

1 0
paylaş
0

Kapat aç düzelir :D

0 0
paylaş
+1

Vur çalışmazsa aç-kapa gene çalışmazsa bahane ara (örnek zaten eskitdi yenisini alacaktım)

1 0
paylaş
+1

Türk usulü tamir:
Kapatılıp açılır ve en önemlisi bi kaç kere vurulup bi hareket beklenir.Eğer haraket yoksa kesinlikle atılmaz çalışana kadar uğraşılır veya başka bişeye dönüştürülür.

1 0
paylaş
0

Vurmak ,sökmeye çalışmak, evirip çevirmen, sonunda hışımla tamirci aramak????

0 0
paylaş
0

aç kapa olmazsa 2 kere vur

0 0
paylaş
0

Vurmak, kapatıp açmak :D

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler