+2

Aşk ırk tanımaz önemli olan insan olmak anlaşmak zaten, biraz kültür farkı olur. Belki bir tarafın ailesi sorun çıkarabilir.

2 0
paylaş
+1

Türk kızı kürt erkeğine aşık olursa o erkeğin ailesi tutucuysa o aşktan bir şey olmaz aileler onları ayırır tecrübeyle sabit.. Hangi devirde yaşıyoruz bilmem ama kürt bir gelin isteyip türk olanı dışlarlar yaşanılanlar bir hiçe sayılır ezilir geçilir..

+1

bence ırkçılik yapmadan seveni sevdigine vermeliler

1 0
paylaş
+2

Yıl olmuş 2019 hala türk kürt ayrımı yapmak biraz saçma değil mi?
Önemli olan türk kürt değil
Önemli olan sevmek aşık olmak
Ayrım yaparak bi sevgi başlatalılamaz

2 0
paylaş
+3

Ortada bir aşk varsa ırkın, uyruğun, milliyetin önemi kalmaz, kalamaz! Kalıyorsa o zaten aşk değildir.. Dolayısıyla kimseyi de ilgilendirmez zaten.. Hiç kimse kime aşık olacağını kendi bile bilemezken, bir 3. kişiye bu konuda değil müdahil olmak zerre kadar laf bile düşmez!

3 0
paylaş
+1

Türk kızı Kürt erkeğine aşık olmuş olur. Bu kadar basit cevap aslında herhangi birşey olmasına zaten gerek yok gayet normal ve doğal bir aşk, ilişki yaşamak her insanın hakkı bunda ben bir sorun göremiyorum açıkcası. :)

1 0
paylaş
+1

Aşkın yaşı olmadığı gibi aşkın türkü kürdüde yoktur. Gözleriyle değil yüreğiyle bakmalı insan. Benim dayımın eşi istanbuldan üatelik türk birbirlerinide çok seviyorlar. Aşkın, dini. Dili, ırkı yoktur.

+1

Türk kızı kürt erkeğine aşık olursa, ırkcılık yoksa aralarında, sorun olmaz. Kürt erkekleri sevdiği kıza daha fazla ilgi alaka değer verir.

+2

Türk kürt kardeştir evlenemezler

2 0
paylaş
+1

Tercih meselesi bunlar ama bence kültürel açından aynı kültürün bireyleri bir biriyle evlenmeli bu sadice türk kürt gibi bir kavram değil kültür anlayışı ve yaşayış biçimlerinin korunması için bu bir gereklilik bence

1 0
paylaş
+1

sarpa sarar

1 0
paylaş
+1

Aşık olmak sevmek,değer vermek,saygı duymak bunların hepsi tamamen doğal olduğu gibi Türk kızının da kürt erkeğine aşık olması tamamen doğal bir durumdur.

1 0
paylaş
+1

Aşkın ırkı olmaz arkadaşım Türk, Kürt, Laz farketmez aşk bir şekilde yolunu bulur. Geriye düğünü yapmak kalır.

1 0
paylaş
+1

Aşkın dili ırkı mezhebi olmaz. Aşk bir gönül işidir. Zaten bir çok evlilik bu şekilde sonuçlanmıştır.

1 0
paylaş
+1

örneği çoktur 2side imanlı müslüman olduktan sonra gerisi önemli değilki. Türk Kürt birbiri ile uyım sağlayabilen en iyi insanlardır. bazen bilemesin bile hangisi hangi ırk

1 0
paylaş
+1

Aşkın dili yok kürt olmuş türk olmuş ne farkeder. Önemli olan insan olmak degilmi zaten. Türk kızları genellikle kürt erkeklerinden hoşlanıyor zaten daha maço gördükleri için.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Aşkın yaşı yoktur bence bir kişiyi tanımadan yargılamak doğru deil bence çok iyi kürt kardeşlerimiz var benim doktorumda kürt okadar iyi bi insanki türk doktorlarımızdan görmediğim ilgiyi gösterdi demekki yargılamak doğru deil aşk bu otada konar ... Anladınız insan olsun yeterki kimse kimseyi dışlamaz belkiyajınından görmediği ilgiyi ondan görcek yargılamayın kimseyi

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.