+1

Soru Guzel Benim Dusuncemle Belirli Bir Sinir Olmasi Gerkir Cunki cogullukla Yabanci futbolcu var

1 0
paylaş
0

Bence olmalı Türkiye milli takımının tek başarısız olmasının sebebi türk futbolculara büyük takımların yeterince süre vermemesi ve yurtdışı na giden gençlerin yeni futbolcular la beslenmesi nerdeyse üç büyük takımda Bir elin parmağı kadar Türk futbolcu yok sonra neden milli takım başarısız derler

0 0
paylaş
0

Bence de yabancı sınırı kalmalı hak eden oyuncu oynamalı biz futbol severler kaliteli isimler izlemek isteriz yabancı sınırı olunca saçma sapan türk oyunculara baya büyük paralar veriliyor sonra büyük kulüpler böyle batıyor bence kaliteli yabancı oyuncu ile rekabet doğar ve Lig kalitesi yükselir İngiltere Ligi'nde yabancı oyuncu sayısı yüzde 70 ama dünya kupasında ilk dört içinde yer aldılar yani yabancı oyuncu sınırının ülke futboluna herhangi bir zararı değil karı var diye düşünüyorum.

0 0
paylaş
+1

Bence bir sınırı olması gerekiyor. Bu sınır olmazsa önüne gelen oynar bu da lig açıaından kötü olur ki yeterince kötü bir durumdayız zaten.

1 0
paylaş
0

Kesinlikle bir sınır olmalı türkiye sağdan soldan futbolcu aldığı için milli takıma adam gibi oynayacak futbolcu getiremiyoruz ve genç yetenekler de bu şekilde harcanıyor alışmisiz biz tüketime her koşulda

0 0
paylaş
0

Yabancı sınırlaması için takımlar alt yapı Makinesi olması lazım ki sağlam futbolcular yetiştirilsin ama alt yapısı sağlam olmadığı halde yabancı sınırlaması getiriliyor. Bu yaptıkları birkaç takımın önünü kesmek için yapıyorlar.

0 0
paylaş
+1

Futbolda ülkemiz fazla gelişmiş durumda değil. Neden çünkü futbolcu yetiştirilmiyor hep torpil ile futbolcu olunuyor. Bu durum yeteneği olan bir çok insanın hakı ile oynanılıyor. Bu böyle oldukça yabancı futbolcular bu sefer alınmak zorunda kalınılıyor. Bizim ülkemiz adaletin ve eşitliğin ülkesi olması lazım. Kimsenin hakkı yenilenmesi lazım.

1 0
paylaş
0

Kesinlikle olmalı . Avrupa takımlarına göz attığımızda Ajax , Real Madrid , Barcelona ve bir çok takım kendi yetiştirdiği futbolcular ile başarı elde ediyor. Bizim ülkemize baktığımızda örnek verecek olursam Galatasaray takımı , bir TÜRK takımı olarak Şampiyonlar Liginde sahaya çıkıyor ve ilk 11’inde 1 tane TÜRK oyuncu yok . Bu nasıl bir saçmalıktır sen nasıl TÜRK takımısın nasıl Avrupa’da ülkemizi temsil ediyorsun . Kesinlikle yabancı sınırı olmalı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.