+1

Siler yeni yeni anilay biriktirirdim çünkü geçmişte hiç güzel şeyler yasamadm geleceğe tertmiz güzel anılar biriktirmek isterdim.

1 0
paylaş
+1

aslinda tum yasananlarin kalmasi bizi gelecekteki yasayacagimiz olaylarda daha tecrubeli yapar. o nedenle oyle birsey dusunmezdim.

1 0
paylaş
+1

Eski anılarımı silmeyi bu gerçekten iyi olurdu

1 0
paylaş
+1

Şimdi çok güzel ikilemde kalacağım bir soru sormuşsun citten çok güzel eski anılarım var tabiki silmeye gönlüm razı olmaz ama yeni daha güzel anılar biriktirecegime inandığım için geçmiş anıları silmeyi ve yeni anılar biriktirmeyi tercih ederim.

1 0
paylaş
+1

Eskileri silip eski anılarımı unutmak istemezdim ama yeni anı biriktirememek de beni üzerdi.Sanırım iki seçenek de bana uygun değil.Geçmişi seviyorum ve geleceği seveceğimi ümit ediyorum.

1 0
paylaş
+2

Ben her hangi bir hastalık yada başka şeyler nedeniyle eski anılarımın silinmesinden korkuyorum. Anılarım benim kazanımlarımdır. Yeni anılar öyle böyle oluşacaktır zaten. Yenilerde olsun, eskilerde kalsın.

2 0
paylaş
+1

Tüm eski anılarım kalsa şimdi içinde ailem de var.. Ama hiç yeni anı biriktirmemek de hiç iyi değil çünkü ailemle daha çok anımız olacak.. Bilemedim zor bir karar. :/ Hiç yeni anılar biriktirmemek o zaman..

1 0
paylaş
+1

Çocukluk yıllarıma ait anılarımı unutmak istemezdim, çok güzel bir çocukluk geçirdim hiç unutmak istemiyorum. Sanırım geleceğe dair anı biriktirmektense geçmişteki güzel anılarımın kaybolmasını istemezdim.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.