+2

Bence iticilikten çok çekiciliği vardır kadınlar daha ince ve zarif görünürler topuklu ayakkabı ciddiyet ve giyimlerine güzellik ekler bence bir elbiseyi hatta gece elbisesini topuklu ayakkabıyla ve düz ayakkbıyla deneyip arada ki farka bakın anlarsınız ya da resimler arasında ki farka bakın.. Boy uzattığı gibi insanı sanki o an daha da zayıf gösterme etkiside var

+2

Yahu neden itici olsun ?! Aaa ama birde tabiki yürüyüş ve duruşun önemi var. İşte onlar olmadığı veyahut eksik kaldığı zamanlarda tabi ki iitici duruyor. Ama yürümeyi bilen, duruşu gayet düz olan ve acı çekmeyen bir kadın aksine çekicidir. VE hatta topuklu ayakkabu bir kadına her zaman cesaret verir.Bu nedenle ; topuklu ayakkabı kadını mutlu gösterir. Mutlu kadın güzel kadındır. Bu nedenle sevgili hemcinslerim içinde mutlu olduğunuz , size acı çektirmek yerine sizi rahat ettiren ve size cesaret veren topuklu ayakkabılar tercih edelim ve sokakların tozunu attıralım :)

2 0
paylaş
+2

Topuklu ayakkabı giyen kadınlar bir, topuzu yakıştıran kadınlar iki.. Bu kadınlara karşı kayıtsız şartsız bir sempatim vardır.. Bazılarında gerçekten muhteşem duruyor.. Ancak sorudaki itici kelimesine takıldım.. Neden itici olsun? Bence gayet hoş duruyor.. Topuklu ayakkabı bambaşka bir hava veriyor zaten başlı başına..

2 0
paylaş
2 yorum
+1

Bana ne ya ne düşünğcem herkez kendine yakıltırdıpını giyer umrumda bile değil

1 0
paylaş
+2

Kadını kadın yapan en önemli unsurlardan biri topuklu ayakkabıdır. İtici değil aksine fiziği şekillendirip özgüven sağlar kadında. Topuklu ayakkabı giymek her kadının harcı değil. Yakışmadığı halde giyip hunharca kullanılırsa ayakkabı o zaman göze itici gelir. Çünkü o ara ayakkabı dile gelip konuşmak ister. Ne çektiğini bir o bir Allah bilir.

2 0
paylaş
+1

Bence topuklu ayakkabı giyen her kadın ekstra bir çekiciliğe kavuşur. Her babayiğidin de harcı değildir o topuklar üzerinde yürümek. Ama değer..

1 0
paylaş
1 yorum
+1

İticilikle alakası yok bence. Tabii her şeyin fazlası zarar. Ama topuklu ayakkabı giyebilmek bence bir yetenek. Başarabileni tebrik etmek lazım çivi üstünde yürüyor sonuçta

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.