+2

TOKİ'nin beş altı katlı binalar alıp 15 20 katlı binalara çevirmesi Bence güzel olur ama TOKİ'nin aldığı yerlerde Yani ev yaptığı yerler genelde şehirlerin çok uzaklarında oluyor insanlar akıllı alıyorlar bilmiyorum ama ondan sonra pişman oluyorlar Tabii güzel yerler ile ev yaptığı da oluyor ama onları da genelde zengin insanları satıyorlar.

2 0
paylaş
0

15 katli bina diyorsun da kardesim, bakalim o 15 kat dikilen yerin zemin etudu onu soyleyecek mi? Idtanbul umraniyede bugun cok rahatca birkac arsa birlikte alinip 2 3 bina seklinde 11-12 katli binalar zaten yapiliyor. Ama zaten bu semtin zemin etudu yapildiginda bunu kaldirabilecek gucte oldugu cikiyor. Cunku umraniye'de bir bina yapilacagi zaman bir temel kazmasinda baya taş cikiyor. Altyapi saglam yani. Bazi yerlerde ikinci kati ciksan püff deyince bina cökecek. Yani oyle uzaktan 15 kat ciksa demesi kolay.

0 0
paylaş
+2

Bence daha iyi olur haklısın

2 0
paylaş
+1

Daha iyi olur 5 katlı yerine 15 katlı binalar TOKİ bir yandan da doğa katliamı yapıyor ağaçları ormanlari kesip bina dikiyor ondan sonra inşaatçılar da arkasından ağaçları kesip binaları dikiyorlar

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.