0

Tiyatro mu sinema mı daha eğlenceli?

    -   Dizi-Film
0 0
5 yanıt   -  
0

Bence sinema sizi bilemem

0 0
paylaş
0

Bence tiyatro daha eğlenceli. Canlı kanlı olması benim hoşuma gidiyor. O insanlarla göz göze geliyorsun ara ara.

0 0
paylaş
+1

Sinema eğlencelidir. Çünkü hayal satar. İnsanların gerçek hayatta yapamayacağı olaylar bütününü anlatır. Oysa tiyatro canlıdır. Empati yapabilmemizi sağlar.
2. Dünya Savaşı ve Naziler sonrası Almanya'nın bu kadar çabuk gelişebilmesinin nedeninin tiyatro olduğu, tüm dünya tarafından bilinen ve kabul edilen bir gerçektir.

1 0
paylaş
0

Eğlence anlayışınız eğer komedi ise tiyatro gerçek hayatların abartılmasından beslenir ve kişiselleştirdiğiniz için daha çok zevk alırsınız,oyunculuk gerektirir düşük bütçelidir. Ama sinema daha az oyunculuk ister güzel veya yakışıklı ol yeter:D

0 0
paylaş
0

Aslında olaya eğlence olarak bakmak ne derece doğru bilmiyorum ancak tiyatro bir gerçekliğin sahneye aksettirilmiş halidir ve asla sinema ile kıyaslanamaz. Sinemada sadece istedikleri kadarını görürsünüz tiyatro ise bir deryadır istediğiniz detayı anında yakalar ve haz alırsınız, bir oyunu izlerken asla unutamayacağınız bir diğer şey ise mimik ve jestlere bu kadar yakın olmak canlı bir performans (dokunabilecek kadar)izlersiniz ve asla elinizi uzatıp da müdahele etmek aklınızdan geçmez.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler