+22

Temizliğe gereken önemi gösteriyor musunuz?

    -   Görüş
22 0
30 yanıt   -  
+2

açıkça konuşmak gerekirse hiç kimse vermiyordur türkiye de erkekler için temizlik kavramı yemekten önce ellerini yıka yemekten sonra ellerini yıka otobüsten indin elini yıka en sonunda eee yeter be duş alırım ondan daha iyi diyorum :) su oyunları

2 0
paylaş
+2

Aşırı titiz biriyim dersem yalan olur ama elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum. Iki çocuk var evde sürekli hareket halinde büyüğü onun için ortamın hijyenik olması lazım. Küçüğü daha dört aylık onun içinde ev ortamının hijyeni önemli.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Elimden geldiğince bulunduğum ortamın temizliğine ve düzenine dikkat ederim pis bir yerde yaşamak istemek

2 0
paylaş
+2

genellikle öenem vermeye çalışıyoruma ama aşırı ypgun günlerde bu biraz akasaya biliyor tabiki sınav haftaalrında yada ödev teslimlerinde eve sadece uyumak için geliyorum ve evde biraz temizlik eksik kalıyor

2 0
paylaş
+1

Çok titizim diyemem ama temizliğe gereken önemi veriyorum.Temizliğe verilen önem aşırıya kaçtığı zaman çevrendekileri ve kendini kötü olarak etkiliyorsun çünkü.Hastalan mamamız için temizliğimize ve temizliğe özen göstermemiz gerekli ama aşırıya kaçmadan.

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle dikkat edilmesi gerekir. Kimse pis insanı sevmez.

1 0
paylaş
+1

Bence evet. Temizlik ve hijyen konusunda, emeğime, zamanıma hiç acımadığımı söyleyebilirim. Sağlıklı olmanın ve öyle kalmanın ön kuralının temizlik, hijyen olduğunu düşünüyorum. Dağınık olabilir ama temiz olsun, eski olabilir ama temiz olsun gibi bir yaklaşımım var.

1 0
paylaş
+2

elbette çok önem veririm hatta en hassas noktam diyebilirim sizlere.

2 0
paylaş
+1

Hijyen olmazsa olmazım çünkü insan temizlik yapmaz ise hastalıklara maruz kalabilir. El , yüz vb dezenfekte edilmesi konusunda dikkat edilmelidir.

1 0
paylaş
+1

tabiki önemli benim için

1 0
paylaş
+1

Temiz olmak çok önemlidir Çünkü toplum içinde yaşıyoruz, birisi benim hakkımda kokuyor filan demesi beni rahatsız eder. Zaten ilk önce kendim rahatsız olurum kendimi pis hissettiğim zaman rahat edemezsin.

1 0
paylaş
0

evet oldukça çok gösteriyorum hemde , bir kere temizlik imandan gelir diye bir laf var hemde pis bir ortamda oturamıyorum huyum var rahat edemiyorum açıkcası

0 0
paylaş
+2

Evet temizliğe gereken önemi gösterdiğimi düşünüyorum. En azından kıyafet konusunda ve vücut bakımı konusunda insanları rahatsız etmemek için bile bakımlı olmak gerekiyor. Diş fırçalama konusunda ve kıyafet konusunda gerçekten hassasımdır. Bazen odam bayağı dağınık oluyor ama. Çok titiz değilim çünkü. Mesela, bu abla gibi olamadım hiçbir zaman.

2 0
paylaş
6 yorum
+1

Her zaman bulunduğun ortamın temiz olması güzel birşey ve bende çok önem veriyorum

1 0
paylaş
+1

Hastalık derecesinde titiz değilim.Ama elimden geleni yaparım.ne az ne aşırı fazla

1 0
paylaş
0

Titiz bir insanımdır, gereken temizliği yapar otururum. Hastalık dercesinde titiz olduğum söylenemez ama temizlik konusunda hassasımdır.

0 0
paylaş
+1

Temizlige cok onem veririm. Daginik ve kirli bir ortamda bulunmaktan hoslanmam. Kisisel hijyende saglik acisindan onemlidie mumkun oldugunca dikkat etmek gerekir .

1 0
paylaş
+1

tabii ki .ki göstermemiz de gerek hem hijyen hem sağlık açısından.

1 0
paylaş
+1

Elimden geldiğince göstermeye çalışıyorum ama bazen savsaklıyor insan.

1 0
paylaş
+1

Kendimce önem gösterdiğimi düşünüyorum. Ama dağınıklığı falan pislik olarak sayıyorsanız bilemem...

1 0
paylaş
0

Sevmiyorum önem göstermiyorum demek isterdim ama kokmak istemem.
Mecbur hissediyorum ne yazık ki :))

0 0
paylaş
+1

Temizlik ve hijyen olmazsa olmazımdır. Pis insana hayatta tahammül edemem. Az öte dursunlar.

1 0
paylaş
0

Temizliğe gereken önemi mutlaka gösteriyorum çünkü etrafta toz biriktiğinde beni çok rahatsız ediyor. Hastalık olarak değil ama tozlu bir ortamda bulunmakta çok zorlanıyorum.

0 0
paylaş
+1

mümkün oldukça gösteriyorum fırdatbuldukça yani ama baze o damaın falan kendinden geçtigi de olmuyor degil yani heelki sınav haftaalrı faaln çok fena hallere girebiliyor odam normal olarak

1 0
paylaş
0

Evet, ben temizliğe gereken önemi gösterdiğimi düşünüyorum. Hatta temizliğe gerekenden çok daha fazla önem gösterdiğim, biraz temizlik hastası olduğum bile söylenebilir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.