+2

Paran varsa yenisini alırsın sorun kökünden çözülmüş olur.

2 0
paylaş
+1

Ekran koruyucu kullanılabilir.

1 0
paylaş
+2

Cam koruyucu taktiririz ve Nano teknolojisi çok güzel harika bir koruyucu herkese de tavsiye ederim .

2 0
paylaş
+1

Ben çok şükür hiç çizmedim çünkü o çiziklerden hoşlanmıyorum hiç.Eğer derin değilse jelatin varsa o değiştirilir.Ama derinse de ekran değişir o da telefonuna göre biraz pahalı olabilir.

1 0
paylaş
+1

Bunun için yapabileceğiniz bir şey yok sadece dikkatli kullanın ve tlf ayni yere onu çizecek hiçbir şey bırakmamak gerek yada tlf ekranının düşmeye ve çizmeleri karşı koruyacak kırılmaz csmlardq tadabilirsiniz

1 0
paylaş
+1

Ekran çizikleri ilerleyen zamanda kırıklara dönüşüyor.En ufak bir düşme yada kırılmada telefonu kaybedebiliyorsunuz.En güzeli imkan varsa değiştirmek

1 0
paylaş
+1

Telefonun ön cam lensini değiştirebilirsin internetten kendin alırsan maksimum 50 lira bir şey. 20 lira da telefoncuya verirsin işçilik olarak. Böylece telefonun ön camı tamamen değişmiş oluyor :)

1 0
paylaş
+1

ya yenisini taktiracakson yada teelfonun üstüne kırlmaz cam ile kaplatıcaksın o ekran çizlsede çatlasada kaldırıp sökebiliyorsun sonra yenisini takıyprsun anan ekrana zarar gelmiyor

1 0
paylaş
+1

diş macunu sık biraz ovala sonra peçeteyle sil

1 0
paylaş
+1

Korumak istiyorsan jelatin takabilirsin yada çizik varsa internette sıvı çizik geçiriciler var onlardan alabiljrsin

1 0
paylaş
+1

Mesala macun süre bilirsin

1 0
paylaş
+1

Dış ma ç unu sur

1 0
paylaş
+1

Bu konuda yardım gerektiğinde danışmıştım. Doğrudan ekranın camını değiştirmem gerektiği söylendi. Henüz değiştirmedim. Ekranımda çiziklere ek olarak bir de boylu boyunca çatlak var. Öyle kullanıyorum halen. Değiştirmeden yapılabilecek bir yol, yöntem varsa bunu öğrenmeyi ben de çok isterim. İlk fırsatta bu konu altındaki yanıtları gözden geçireceğim. Soru için teşekkürler.

1 0
paylaş
+2

Akıllı telefon kullanan biri değilim.. Dolayısıyla benim telefon bir hayli yaşlı ve ekranı da doğal olarak çizik içinde ama bu beni hiç rahatsız etmiyor.. Sadece 'alo' dediğim bir telefon ve ekranı çizilmiş çizilmemiş hiç umurumda değil.. Bozulmadığı sürece yenisini almayı da ekranındaki çizikleri kendime sorun etmeyi de düşünmüyorum..

2 0
paylaş
0

Telefon ekran çizikleri için, aslında hiç bişey yapamassın. Ekran çizikleri olmamasını isterseniz, telefonunuzu yeni aldığınızda, ekran koruyucu almanız, telefonun ekranını çizilmesini engelleyecektir.

0 0
paylaş
0

Ekran için özel solüsyonlar kullanmalısın. Özel silme bezleriyle silmelisin. Çizikler için tam bir çözüm yok malesef. Önemli olan koruyucu ekran takmak ve özel solüsyonlarla silmek. Ve tabi ki hor kullanmamak.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.